II Interdyscyplinarna Konferencja Środowisk Medycznych Zegrze 2016

217

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

jak uzyskać odszkodowanie

II Interdyscyplinarna Konferencja Środowisk Medycznych

II Interdyscyplinarna Konferencja Środowisk Medycznych

W Zegrzu na terenie Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki odbyły się ćwiczenia i pokazy w ramach Konferencji Środowisk Medycznych.

Podczas tegorocznego spotkania organizator skupił się na temacie sytuacji kryzysowych, które wymagają najwyższej formy współpracy jednostek ratowniczych oraz środowiska lekarskiego. Program konferencji zapewni nie tylko możliwość wzięcia udziału w wykładach i panelach dyskusyjnych, lecz także we wspólnych ćwiczeniach terenowych, w których wezmą udział ratownicy medyczni oraz strażacy Wojskowej oraz Państwowej Straży Pożarnej. – Będziemy koncentrować się na tym, w jaki sposób jeszcze bardziej polepszyć i zacieśnić współpracę służb, które na co dzień niosą pomoc ofiarom wypadków i innych tragicznych zdarzeń. To powinno przełożyć się na sprawniejsze         i bardziej profesjonalne niesienie pomocy poszkodowanym – mówi Jarosław Rybak, kierownik Biura Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego. posłuchajcie wywiadu jakiego Pan Rybak udzielił Radiu Hobby 89,4fm:

W pokazach uczestniczyli m.in.
Zastępca Dyrektora WIM – Komendant CSK MON płk dr n. med. Janusz HAŁKA

Szef Delegatury Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej w Warszawie ppłk mgr inż. Jacek MAŚLANKOWSKI

pokazy: II Interdyscyplinarna Konferencja Środowisk Medycznych

II Interdyscyplinarna Konferencja Środowisk Medycznych II Interdyscyplinarna Konferencja Środowisk Medycznych II Interdyscyplinarna Konferencja Środowisk Medycznych

Konferencja potrwa jeszcze dwa dni więc poinformujemy Was o wynikach, Wojsko ma ogromne doświadczenie w ratownictwie gdzie występują bardzo rozległe obrażenia. Jednym z elementów sugerowanych jest zaopatrzenie w specjalne opaski uciskowe do tamowania masowych krwotoków których brak czasem skutkuje zgonem ofiary wypadku.

współpraca medialna:

Oficer Prasowy

Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu

kpt. Krzysztof Baran

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia