Nissan w gronie najlepszych marek świata po raz kolejny

210

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nissan Best Global Brands Study

Nissan po raz kolejny w gronie najlepszych marek świata

A jednak Nissan w gronie najlepszych marek świata, chwali się ogromnym sukcesem jakim jest awans na 43. Miejsce w prestiżowym rankingu Best Global Brands Study opracowanego przez Interbrand. Marka przeskoczyła o 6 pozycji w stosunku do roku ubiegłego.  Nissan stanął tuż za podium jeśli chodzi o najszybciej rozwijającą się markę notując wzrost wartości marki do 11,06 mld USD.

Nissan Best Global Brands Study

Kluczową rolę w podniesieniu wyników odegrał nacisk marki na jej widoczność. Co znacząco polepszyło sprzedaż samochodów. Nissan w gronie najlepszych marek świata nie bez znaczenia, dlaczego? Bo kreślił wizję inteligentnej mobilności, która ma za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo jazdy (co jest jednym z najistotniejszych czynników dla potencjalnych nabywców), chronić środowisko zachowując przy tym przyjemność z jazdy. Warto wspomnieć również, że marka aktywnie uczestniczyła w akcjach sponsoringowych imprez na najwyższym poziomie m.in. na Igrzyskach Olimpijskich w Rio czy UEFA Champions League.

Nissan Best Global Brands Study

W raporcie umieszczono powody , dla których Nissan uzyskał tak wysoki awans. Doceniono markę m.in. pod względem zwiększania świadomości poprzez wykorzystywanie platform i nowoczesnych technologii, nawiązywania współpracy z nowymi partnerami oraz wprowadzenie innowacyjnych modeli – „Siła marki jest w centrum uwagi w całej firmie od ostatnich pięciu lat, więc uznanie dla naszych wysiłków w tak wpływowym rankingu marek jest bardzo satysfakcjonujące”- powiedział Roel de Vries wiceprezes i dyrektor globalnego działu marketingu i strategii Nissana.

Zapoznaj się również: Nissan Vision, czyli koniec z problemami na zatłoczonych i niebezpiecznych drogach

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia