Katarzyna Cichopek oraz wiele innych gwiazd zachęca do darmowych badań wzroku

375

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Katarzyna Cichopek
fot. AKPA

 

Światowy Dzień Wzroku – Aktorka znana z „M jak miłość” Katarzyna Cichopek

„Wstyd się przyznać, ale ostatnie badanie wzroku miałam w szkole podstawowej. Żyłam w poczuciu, że jestem niezniszczalna i świetnie widzę. Kiedy zostałam zaproszona do akcji, z przyjemnością wzięłam w niej udział i poszłam kontrolnie zbadać swoje oczy. Badanie było bardzo fachowe i wnikliwe. Wynik był bardzo dobry – okazało się, że nie mam większych problemów ze wzrokiem. Ponieważ jednak korzystam ze smartfonów, dużo siedzę przed komputerem, prowadzę samochód, warto nosić okulary, które mają specjalne inteligentne szkła – chronią przed szkodliwym działaniem komputera albo przed promieniowaniem słonecznym, rozjaśniają się lub przyciemniają w zależności od natężenia światła. Używam ich, kiedy prowadzę samochód” powiedziała Katarzyna Cichopek.

Katarzyna Cichopek
fot. AKPA
Katarzyna Cichopek Światowy Dzień Wzroku
fot. AKPA

Celebryci zachęcają do darmowych badań

Na spotkaniu można było wyróżnić szereg gwiazd i dziennikarzy, którzy aby zachęcić do darmowego badania przesiewowego wzroku sami w nim uczestniczyli. Wśród nich znajdowali się m.in. Tomasz Zimnoch, Katarzyna Cichopek, Marzena Rogalska, Beata Tadla, Beata  Sadowska, Ilona Felicjańska czy Rafał Maślak.

          Pawel-OrleanskMichal-ZewlakowAgata-Steczkowska

          Marta KuligowskaKatarzyna Cichopek Beata TadlaSambor-Czarnota

Również uczestniczący w akcji aktor Sambor Czarnota przyznaje –„Lubię używać okularów w swoim zawodzie, bo są fajnym rekwizytem. Nie noszę ich tylko ze względów estetycznych, ale również dlatego że mam wadę minus 2,25. Dzisiejsza akcja jest super ! Wzrok trzeba badać podobnie jak swój samochód. Nie jesteśmy jako kierowcy sami na drodze”

Katarzyna Cichopek Beata-Sadowska-Marzena-Rogalska
Beata Sadowska, Marzena Rogalska
fot. AKPA

          Katarzyna Cichopek  Sylwia-Nowak-Basia-Hetmanska-Natalia-Jakula Katarzyna Cichopek    Marzena-Rogalska-Joanna-Sokolowska-Pronobis-Justyna-SKrzypek-Marta-Kuligowska-Beata-Tadla-Beata-Sadowska

 

Akcja przeprowadzona z okazji Światowego Dnia Wzroku ma za zadanie uświadomić kierowców, że dobry wzrok należy do czynników, które znacznie poprawiają nasz komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze.

 

Wszystkie zdjęci: AKPA

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia