Hyundai IONIQ z napędem elektrycznym na targach EkoFlota 2016

223

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hyundai IONIQ

Zwiedzający będą mieli możliwość zobaczyć po raz pierwszy w Polsce model Hyundai IONIQ z napędem elektrycznym.

Oficjalna prezentacja targowa odbędzie się o godzinie 13:20 na Międzynarodowych Targów Floty Ekologicznej „EkoFlota 2016: innowacje, ekologia, mobilność” już za dwa dni 20.10  w Warszawie.

Hyundai IONIQ

Hyundai IONIQ to pierwszy na świecie samochód, który może być wyposażony w jeden z trzech, różnych napędów. Elektryczny, hybrydowy typu plug-in (z możliwością ładowania z gniazdka elektrycznego) lub klasyczny hybrydowy. IONIQ z napędem hybrydowym, pojawił się w sprzedaży we wrześniu przyszłego roku. W najbliższym czasie ofertę uzupełni prezentowany podczas targów samochód z silnikiem elektrycznym. Ostania wersja modelu – hybryda z możliwością doładowania z gniazdka – trafi do salonów w połowie przyszłego roku.

Hyundai IONIQ

Hyundai IONIQ jest jednym z najoszczędniejszych modeli w swojej klasie. Zapewniającym jednocześnie radość z jazdy, dzięki dynamice i atrakcyjnej stylistyce. Electric napędza elektryczny silnik, synchroniczny prądu przemiennego o maksymalnej mocy 119,7 KMi maksymalnym momencie obrotowym 295 Nm.

Hyundai IONIQ

Na długiej liście zaawansowanych rozwiązań technicznych znajdują się takie systemy, jak: autonomiczny system hamowania awaryjnego (AEB), aktywny asystent utrzymywania pasa ruchu (LKAS), system ostrzegania o niezamierzonym opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), system wykrywania martwego pola (BSD) z ostrzeganiem przed pojazdami nadjeżdżającymi z tyłu (RCTA). Interfejsy po podłączeniu smartfonu, interfejsy Apple CarPlay i Android Auto umożliwiają użytkownikom sterowanie muzyką, funkcjami telefonu i nawigacją na wyświetlaczu samochodu.

Przeczytaj również o Nissanie na rynku flotowym samochodów elektrycznych: Nissan e-NV200 najlepszym samochodem użytkowym

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia