Infiniti Q50 triumfuje

323

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Infiniti Q50 triumfuje
Sportowa limuzyna Infiniti Q50 nr 1 Best User Experience

Infiniti Q50 triumfuje w konkursie Wards 10 Best User Experience. Ma on na celu ocenić i nagrodzić innowacyjne, wyjątkowo zaawansowane systemy zastosowane w samochodach, które minimalizują rozpraszanie kierownicy, zapobiegają wypadkom i tym samym podnoszą poziom bezpieczeństwa.

Infiniti Q50 triumfuje
Infiniti Q50

Kryteria oceny, czyli czym inspiruje Q50

Kryteria oceniania uczestników zostały opracowane przez WardsAuto, czemu Infiniti Q50 triumfuje ? Firma brała pod uwagę cechy, które uważają za bardzo istotne dla użytkowników pojazdu. Są to m.in. połączenie auta ze smartfonem, skuteczność zaawansowanych technologii wspomagania kierownicy, interfejs systemu nawigacji czy przetwarzanie informacji o ruchu drogowym i pogodzie. Infiniti Q50 swoje wysokie noty zawdzięcza innowacyjnym i unikatowym rozwiązaniom wspomagania kierownicy w połączeniu z pokładowymi funkcjami. Należą do nich m.in. ostrzeganie o ruchu poprzecznym, ostrzeżenie o kolizji poprzez najechanie oraz system monitorowania otoczenia. Limuzyna ta została doceniona również pod względem systemu telematycznego Infiniti InTouch. Zaprojektowany został tak aby był jednocześnie funkcjonalny i bezproblemowy. Auto posiada dwa dotykowe ekrany (LCD/VGA 8-calowy u góry i 7-calowy poniżej), które są obsługiwane intuicyjnie palcami. Na górnym ekranie wyświetlane są “ważniejsze” informacje i funkcje (na ogół uruchomione programy np. nawigację) podczas gdy inne są przekierowywane na drugi ekran.

Infiniti Q50 triumfuje

„To dla mnie wielki zaszczyt przyjmować w imieniu Infniti nagrodę, która jest symbolicznym uhonorowaniem nieprzerwanej pracy i starań poświęconych na opracowanie i stworzenie technologii zastosowanych w sportowej limuzynie Infiniti Q50” – powiedział Randy Parker, wiceprezes Infiniti Americas podczas wręczenia nagrody.

Pierwszy na świecie nowy silnik:  Debiut Infiniti z silnikiem VC-Turbo w Paryżu

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia