Nissan Connect Fleet z technologią Telogis – nowy system oparty na łączności z internetem.

41
Nissan Connect Fleet

Nissan we współpracy z Telogis tworzą nowy system Nissan Connect Fleet. Ma on umożliwić wprowadzenia nowych usług i możliwości w samochodach z połączeniem internetowym. Pozwoli on na integrację pojazdu ze społeczeństwem dzięki zastosowaniu zaawansowanych opcji i technologii.

 

Nissan Connect Fleet

Na czym polega Nissan Connect Fleet ?

Stworzenie tej technologii stwarza marce wielkie możliwości – jednym z założeń jest rozbudowa europejskiej oferty usług. System ten łączy samochód z platformą zarządzania zasobami mobilnymi (MRM), która odbiera i analizuje dane z innych pojazdów (np. parametry charakteryzujące pracę kierowcy), a następnie przetwarza je na użyteczne informacje, które mogą mieć znaczący wpływ dla firm na podejmowanie świadomych decyzji biznesowych. Oprogramowanie Telogis ma za zadanie poprawić sprawność działania pracy pod kątem bezpieczeństwa, ale także produktywności, czy wydajności bez względu na wielkość przedsiębiorstwa – Telogis dostarcza aplikacje o kluczowym znaczeniu, które umożliwiają europejskim nabywcom samochodów użytkowych marki Nissan optymalizację i automatyzację działalności, poprawę komfortu pracy kierowców oraz podniesienie poziomu usług świadczonych klientom. – stwierdził Kevin Moore, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży wyposażenia oryginalnego dla branży motoryzacyjnej Teologis.

Nissan Vision

Nowe rozwiązanie Nissan Connect Fleet z technologią Telogis ma pojawić się jeszcze w tym roku w niektórych modelach marki m.in. Qashqai, X-Trail, Juke, Pulsar, NV200, NT 400 Cabstar, a nawet w elektrycznych modelach LEAF oraz e-NV 200.

Nissan bardzo stara się poszukiwać takich jak najlepszych udogodnień, które pomogą klientom marki rozwijać i zarządzać swoimi przedsiębiorstwami. – Od udostępnienia pracownikom na drodze i w terenie narzędzi poprawiających ich bezpieczeństwo i wydajność pracy po optymalizację codziennych tras zaopatrzenia — NissanConnect Fleet będzie miał wpływ na zmianę modelu działalności klientów Nissana. – skomentował Philippe Guerin-Boutaud, wiceprezes i dyrektor globalnego działu lekkich pojazdów użytkowych w Nissan Motor Company.

Zachęcam do przeczytania:   Nissan sprzedaje swoje auta na … Twitterze