Bezpieczny zakup auta Hyundai i40 czy Kia Optima

2317
bezpieczny zakup auta stereotypy

Hyundai i40 czy Kia Optima – stereotypy

Kontynuujemy nasz rajd po podzespołach wspólnych dla różnych aut i marek, wspólna platforma to niższe koszty czyli księgowi górą. Chcemy nadal zainteresować Was łamaniem stereotypów dostarczając dowodów na to że nic już nie jest proste. Niemieckie auta mają francuskie silniki a japońskie marki kupują u mercedesa, świat się kończy a może zaczyna? Jedno jest pewne, niczego już pewnym być nie można, skoro wszystko co na f czyli fiat, ford i francuskie jest do niczego to…? Czyli co Hyundai i40 czy Kia Optima ?

To dlaczego BMW kupuje u Citroena silniki? Odpowiedź jest prosta, bo są lepsze a znajomy taksówkarz który wie co najlepsze i nie lubi Citroena jeździ nowym BMW z francuskim motorem. Nie dajmy się zwariować, najlepszy diesel w klasie 2L to produkt Fiata a montowany jest w niemieckich autach, taki figiel.

bezpieczny zakup auta stereotypy Hyundai i40 czy Kia Optima
Hyundai i40 bardziej luksusowy niż Kia Optima

Posłuchajcie w kontekście bliźniaczych i40 i Optimy jakie zadziwiające niespodzianki kryją się pod blachą szacownych marek.

 

 

Bezpieczny zakup auta – łamiemy stereotypy 1

Bezpieczny zakup auta Hyundai i40 czy Kia Optima – 2

Bezpieczny zakup auta Hyundai i40 czy Kia Optima – 3

Bezpieczny zakup auta Hyundai i40 czy Kia Optima – 4

Bezpieczny zakup auta Hyundai i40 czy Kia Optima – 5

Bezpieczny zakup auta – łamiemy stereotypy 6

A co do stereotypów to posłuchajcie co się dzieje z przepisem dotyczącym zabierania praw jazdy za 50 plus. Z Tomkiem Parolem rozmawiamy o wyroku Trybunału Konstytucyjnego podważonego przez Przewodniczącego Składu Orzekającego Plus 50 w zabudowanym niekonstytucyjne czyli polska farsa.

Hyundai i40 czy Kia Optima
silniki Isuzu są i w Kii i w Hyundaiu i w Oplu i…