Likwidacja GITD ogłoszona, ci od fotoradarów idą w…

54
GITD sie poślizła... hyee!!!

Likwidacja GITD ogłoszona,

krokodyl poślizgnął się na skórce od banana i się wy…

wywrócił się do góry kołami!!!!

Kochane zielone krokodyle parające się fotografią idą na przemiał, przyszły rok będzie rokiem rozpoczęcia procesu likwidacji GITD.  Likwidacja GITD ogłoszona. Jak to możliwe? GITD sama po części podpisała na siebie wyrok, nie chciała przejąć po strażach miejskich fotoradarów. To znaczy trochę ich przejęła, te co były prawie bezobsługowe i miały dobre wyniki natomiast nie łudziłbym się że będzie miło. Oni wylatują z roboty bo statystycznie na jednego zatrudnionego mieli gorsze wpływy jak Policja. Rząd szuka kasy na 500+ i zaraz znajdzie karkołomne, wręcz szaleńcze rozwiązania by zapełnić pustą sakwę.

Potrzeba jest zaangażowania obywateli, ruchu społecznego by wreszcie ruszyły programy edukacyjne a nie ciągła penalizacja i nabijanie kabzy. Niestety im gorzej tym lepiej, rządzący nie są zainteresowani zmniejszeniem ilości wykroczeń ale ich wykrywalnością zamienianą w złoto. Jeśli uważasz że dosyć już tych praktyk wpisz się w komentarzu nawet jedno słowo, pokażmy im że jest inaczej jak zakładają. Oni myślą że jesteśmy stadem baranów co je golić można bez protestu, co najwyżej zabeczą żałośnie. Zobaczymy więc po nowym roku jak konkretnie rozwiążą ten problem politycy.

 

likwidacja gitd ogłoszona

Lepiej pewnie nie będzie ale będzie ciekawie. Na www.hobby.pl środa 26.10 o 8:00 Tomek Parol i Paweł Kubalski w ramach anuluj -mandat opowiedzą o tym na żywo.

ale przeczytaj też Mandat od GITD nie straszny hahaha!!!!