Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i tyle

9
Utrata prawa jazdy za plus 50 prawnie niemożliwa

Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i tyle

Nosił wilk razy kilka a tu likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i tyle ha ha ha! Okazuje się że zapowiadana od dawna likwidacja GITD w 2017 roku stanie się faktem, jak długo to potrwa nie wiemy ale… Nie cieszmy się bo to nie ze względu na ciemiężenie kierowców a raczej na odwrót. Jak pamiętacie stracili już w kwietniu możliwość wysyłania widokówek z fotoradarów o czym pisaliśmy Mandat z fotoradaru nierealny GITD utraciła możliwość wysyłania… . Chodzi raczej o ściągalność mandatów.

Brak chęci – czyli brak wyników

Ściągalność mandatów z fotoradarów w przypadku Policji to ponad 90% natomiast w przypadku GITD mniej jak 50%, pozbywają się nieudaczników. Z raportu anuluj-mandat.pl wynika że GITD nigdy nie weszła na drogę sporu sądowego po zakwestionowaniu mandatu. Nie mogli bo w kwietniu utracili możliwość przetwarzania danych osobowych i prawny spór ukazał by przekroczenie kompetencji a to grozi sankcjami prokuratorskimi. Alwin i wiewiórki a raczej krokodyle zwijają majdan, niestety nawet w takim burdelu prawnym jak u nas są granice.

…umarłe aspiracje?

Chłopaki sobie mundurki zielone poszyli bo mundurowymi chcieli być, szacunku i przywilejów się zachciało. Robić już trochę mniej bo o 16:00 do domciu a służba to coś odpowiedzialnego, nie da się pracować jak urzędnik i żądać przywilejów jak by się służyło. Problem jednak w tym że Mini-ster obrał kurs na zadowolenie wszystkich za naszą kasę i obiecał że wcieli ich w kolor niebieski.  Jak to się skończy? Rozmawiamy z Tomkiem Parolem z anuluj-mandat.pl o tym temacie, posłuchajcie bo rzeczy ujawnia interesujące za co Alwin i wiewiórki zgrzytają ząbkami.

Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i tyle 1

Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i… 2

Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i… 3

Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i… 4

Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i… 5

 Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i tyle