Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i tyle

227

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Utrata prawa jazdy za plus 50 prawnie niemożliwa

Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i tyle

Nosił wilk razy kilka a tu likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i tyle ha ha ha! Okazuje się że zapowiadana od dawna likwidacja GITD w 2017 roku stanie się faktem, jak długo to potrwa nie wiemy ale… Nie cieszmy się bo to nie ze względu na ciemiężenie kierowców a raczej na odwrót. Jak pamiętacie stracili już w kwietniu możliwość wysyłania widokówek z fotoradarów o czym pisaliśmy Mandat z fotoradaru nierealny GITD utraciła możliwość wysyłania… . Chodzi raczej o ściągalność mandatów.

Brak chęci – czyli brak wyników

Ściągalność mandatów z fotoradarów w przypadku Policji to ponad 90% natomiast w przypadku GITD mniej jak 50%, pozbywają się nieudaczników. Z raportu anuluj-mandat.pl wynika że GITD nigdy nie weszła na drogę sporu sądowego po zakwestionowaniu mandatu. Nie mogli bo w kwietniu utracili możliwość przetwarzania danych osobowych i prawny spór ukazał by przekroczenie kompetencji a to grozi sankcjami prokuratorskimi. Alwin i wiewiórki a raczej krokodyle zwijają majdan, niestety nawet w takim burdelu prawnym jak u nas są granice.

…umarłe aspiracje?

Chłopaki sobie mundurki zielone poszyli bo mundurowymi chcieli być, szacunku i przywilejów się zachciało. Robić już trochę mniej bo o 16:00 do domciu a służba to coś odpowiedzialnego, nie da się pracować jak urzędnik i żądać przywilejów jak by się służyło. Problem jednak w tym że Mini-ster obrał kurs na zadowolenie wszystkich za naszą kasę i obiecał że wcieli ich w kolor niebieski.  Jak to się skończy? Rozmawiamy z Tomkiem Parolem z anuluj-mandat.pl o tym temacie, posłuchajcie bo rzeczy ujawnia interesujące za co Alwin i wiewiórki zgrzytają ząbkami.

Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i tyle 1

Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i… 2

Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i… 3

Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i… 4

Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i… 5

 Likwidacja GITD ogłoszona były krokodyle i tyle

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia