Policjant nie panikuje, zawsze na służbie.

243

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

policjant nie panikuje

Tak, ten policjant nie panikuje! Wiedział dokładnie jak zachować się podczas poważnego wypadku.

policjant nie panikuje

Wczoraj (25.10) ok. godziny 14 na krajowej ” dziesiątce” w okolicach Minikowa doszło do poważnego dachowania Opla Frontera.

policjant nie panikuje

Kierowca pojazdu miał ogromne szczęście – w pobliżu wypadku znalazł się mężczyzna, który zachował zimną krew i natychmiast udzielił pomocy. Był to policjant z Komisariatu Policji w Ciechocinku, sierżant Jędrzej Dąbrowski, który w tamtym czasie nie znajdował się na służbie. To on jako pierwszy był na miejscu wypadku, nie spanikował, a dokładnie wiedział co zrobić w takiej sytuacji – najpierw odłączył akumulator, a następnie wezwał karetkę pogotowia i straż pożarną, a także udzielił pomocy przedmedycznej rannemu. Po przyjeździe służb poszkodowany został przewieziony do szpitala.

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia