Akcja Znicz podsumowanie marketingu policji

245

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Akcja Znicz podsumowanie marketingu policji

Akcja Znicz podsumowanie

Po raz kolejny wmawia nam się że tysiące policjantów na drogach w czasie Wszystkich Świętych to nasze zbawienie a jak jest na prawdę – Akcja Znicz podsumowanie marketingu policji.

Akcja Znicz podsumowanie marketingu policji – stan umysłu!

Niestety w naszym kraju po raz kolejny policja potrzebuje akcji marketingowej by zasłonić swoją niekompetencję. Nadal nie są prowadzone działania profilaktyczne, edukacyjne na szeroką skalę. Jedyne działania na szeroką skalę to świąteczna kwesta wśród kierowców, im więcej wykroczeń tym więcej kasy. Nie łudźmy się, od kilkudziesięciu lat nikt nie wyciągnął wniosków że trzeba zapobiegać i edukować bo wyniki takiej akcji znicz są złe. Profilaktyka i edukacja kosztuje pieniądze i dodatkowo doprowadzi do zmniejszenia ilości wykroczeń a to spowoduje mniejszy sukces marketingowy, medialny i finansowy.

stan umysłu – stan kasy

Poza podawaniem ilości wypadków, ilości ofiar śmiertelnych czy zatrzymanych praw jazdy za jazdę po alkoholu powinno się podawać wpływy z mandatów. Dodatkowo po roku chciałbym zobaczyć procentowy stan mandatów które zostału uhylone ze względu na niewłaściwe formalno-prawnie działania funkcjonariuszy. Nadal w użyciu są urządzenia które rejestrują prędkość przelotu ptaka ale nie konkretnego kierowcy który na dodatek poruszał się w kolumnie pojazdów. Urządzenia są wadliwe i mają złe wskazania, dodatkowo są używane niezgodnie z instrukcją obsługi dostarczoną przez producenta sprzętu. Nikt nie prowadzi szkoleń funkcjonariuszy narażając ich na pośmiewisko i utratę autorytetu.

stan prawa – stan kasy

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć że mandaty nadal są wystawiane niezgodnie z obowiązującym prawem. Jaki jest stan faktyczny posłuchajcie. Dlaczego 95% mandatów można odmówić albo uchylić i jest to coraz powszechniejsza praktyka wśród kierowców. Akcja Znicz nie ma na celu łapania piratów drogowych bo ci w korku pod cmentarzem nie poszaleją. Dlaczego policjanci nie są szkoleni w stosowaniu prawa? Dlaczego nawet nie są szkoleni w posługiwaniu się sprzętem pomiarowym? Bo policjant to prawo a nie Prawo!!! Rozmawiamy z Tomkiem Parolem o faktycznym podłożu Akcji Znicz

Akcja Znicz podsumowanie marketingu policji 1

Akcja Znicz podsumowanie marketingu policji 2

Akcja Znicz podsumowanie marketingu policji 3

Akcja Znicz podsumowanie marketingu policji 4

Akcja Znicz podsumowanie marketingu policji 5

 

Akcja Znicz podsumowanie marketingu policji
Tomek Parol założyciel anuluj-mandat.pl

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia