moto gwiazdy Justyna Ducka

361

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

moto gwiazdy Justyna Ducka

moto gwiazdy Justyna Ducka

Moto Gwiazdy Justyna Ducka. Czym jeździ, jak jeździ i czy w ogóle jeździ? Nasz reporter przeprowadził wywiad z gwiazdą i co usłyszał? Jak to jest u Justyny z motoryzacją posłuchajcie poniżej.

moto gwiazdy Justyna Ducka

moto gwiazdy Justyna Ducka wywiad

  1. Kiedy zdałaś prawo jazdy?

Prawo jazdy zaczęłam zdawać w klasie maturalnej. Trochę to zajęło, bo prawo jazdy zdałam za 10 razem. Jeździła specjalnie do Ciechanowa, bo tam podobno łatwiej było zdać prawo jazdy. Nie mam talentów do zdawania egzaminów. Bardzo się stresowałam, a naprawdę jestem dobrym kierowcą

  1. Pierwsza stłuczka i mandat

Miałam jedną stłuczkę. Pani przede mną bardzo gwałtownie zahamowała. Oczywiście było to moją winą. Panią sprawdzali na obecność alkoholu. Śmieszne, pamiętam, że pani zamiast dmuchać w alkomat to pani ciągnęła. To była dosyć zabawna sytuacja. Pani wyglądała jak z mafii, nie powiem trochę się przestraszyłam. I to był jedyny mandat.

  1. moto gwiazdy Justyna Ducka – Jakim jest kierowcą?

Jestem czujna, jestem spokojnym kierowcą, nie jestem jak to się mówi typową „babą za kierownicą”. Lubię na długich trasach jeździć. To jest takie uspokajające. W mieście, np. w Warszawie jest to stresujące, ale jakoś daję radę.

  1. Czy przez to że zdawałaś 10 razy nabrałaś praktyki i jesteś pewniejsza za kierownicą?

Myślę, że tak, bo jakbym zdała za pierwszym razem, to trochę bym się trzęsła przed jazdą. A tak były doszkalające jazdy, trzeba było wiele poćwiczyć. I to zajęło mi drugie pół roku, więc na pewno się wyćwiczyłam.

moto gwiazdy Justyna Ducka – podróże

  1. Jak mówiłaś lubisz dalekie trasy

Wcześniej wiele razy do Wrocławia jeździłam. Teraz ta trasa jest krótsza. Jak studiowałam we Wrocławiu to jeździłam w takie dłuższe trasy. Trasa była dłuższa i gorsza. Teraz to jest sama przyjemność.

  1. Daleka trasa, np. na Chorwację?

Niestety nie, ale bardzo bym chciała. Mamy ogórka, pasujemy się do takiego ogórka i jedziemy i nic nas nie obchodzi. Byłoby cudownie!

  1. Jaki samochód chciałabyś mieć w swoim życiu?

Marzę o wysokim samochodzie, bo sama nie jestem wielkich rozmiarów, żebym wszystko widziała. Bo mam problem z krawężnikami. Żadnej marki nie mam, ważne żeby był wysoki i tyle.

czy o takim aucie myślisz?

moto gwiazdy Justyna Ducka
nasza propozycja dla Justyny

 

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia