Bezpieczny zakup samochodu Hyundai i20 Active a może Yaris

1275

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny zakup samochodu Hyundai i20 Active a może Yaris

Tym razem rozmawiamy o małych autach dla osób oczekujących dotrzymania kroku ich pasjom plenerowym czy podróżniczym-wycieczkowym. Rozpatrujemy dwa popularne auta na naszym rynku, oba łączy to że mają epizod w szkołach jazdy i ośrodkach egzaminacyjnych. Czy taka historia jest w stanie pomóc w sprzedaży auta na polskim rynku? Jak widać producenci stwierdzili że tak, podstępnie zaoferowali je WORDom a potem? Taki prosty przepis, jak zdajemy na i20 to chcemy uczyć się na i20, tak można sprzedać kilkaset aut do WORDów a potem parę tysięcy do szkół jazdy. Ale czy dalej idąc tym tokiem myślenia kupią je młodzi kierowcy? Może Panie tak bo są bardziej praktyczne ale modzi faceci już niekoniecznie.  Niemniej jednak filozofia jest właściwa i myślę że jeśli autko jest dobrze zrobione to takie zabiegi dodadzą mu szans na zdobycie rynku. Tak więc bezpieczny zakup samochodu Hyundai i20 Active a może Yaris…

Bezpieczny zakup samochodu Hyundai i20 Active a może Yaris czyli nie tylko dla WORDów

Tu zaczynają się schody bo to dwa różne auta niby z Azji ale jak różne filozoficznie są. Hyundai i Toyota mają po 100KM ale każde z innego typu silnika bo choć oba są benzynowe to Hyundai ma filozofię downsizingu i jest doładowany. Yaris jest większy bo nie 1000 ale 1330cm3 i ma nie 3 ale 4 cylindry jednak siła doładowania jest wartością decydującą. Hyundai bije na głowę Toyotę i dynamiką i spalaniem ale i elastycznością. Czasy atmosferycznych silników dobiegają końca, bez doładowania nie ma sukcesu, by spalić dobrze mieszankę potrzeba tlenu. A jak z jakością? Toyota już dawno po serii wpadek przestała być synonimem niezawodności a koreańczycy dają 5 lat gwarancji.

A jakość materiałów? Tu też już niestety Toyota nie poszaleje, generalnie decyzja jest zawsze subiektywna, pamiętajmy że nasz wybór jest bardzo subiektywny i nie pozwalajmy by stereotypy brały górę. Nasze auto powinno przede wszystkim nas cieszyć a nie sąsiada więc jeśli czasem nawet nie będą najlepsze to ważne by suma doznań była wysoka. Radujmy się wolnością wyboru.

A teraz już nasi eksperci radzą

Bezpieczny zakup samochodu Hyundai i20 Active a może Yaris 1

Bezpieczny zakup samochodu Hyundai i20 Active a może Yaris 2

Bezpieczny zakup samochodu Hyundai i20 Active a może Yaris 3

Bezpieczny zakup samochodu Hyundai i20 Active a może Yaris 4

Bezpieczny zakup samochodu Hyundai i20 Active a może Yaris 5

zobacz porównanie i40 Bezpieczny zakup auta Hyundai i40 czy Kia Optima

Bezpieczny zakup samochodu Hyundai i20 Active a może Yaris
Patryk Osowiecki i Marek Suwara nasi eksperci

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia