moto gwiazdy Kamil Mróz czy ma żyłkę rajdowca?

26

moto gwiazdy Kamil Mróz

Moto Gwiazdy Kamil Mróz. Czy ma prawo jazdy a jeśli tak to czy zdał za pierwszym razem bo nie jest to oczywiste. Jedna z Gwiazd wyznała nam że zdała za 10 razem więc jak widzicie różnie to bywa. A kto to taki usłyszycie w wywiadzie, natomiast Kamil ma ciekawą moto historię. Obecnie jest jednym z rozchwytywanych młodych aktorów z serialu BELFER.

Moto Gwiazdy Kamil Mróz
Kamil Mróz w studio Radia Hobby 89,4fm

Moto Gwiazdy Kamil Mróz wywiad

  1. Kiedy zdałeś prawo jazdy?

Swoje prawko zdałem prosto po maturze. Na studia wyjechałem już z prawkiem, lepiej chyba się nie dało.

  1. Za którym razem zdałeś prawo jazdy?

Nie mogę powiedzieć…powyżej trzech razy. Nie ma się czym chwalić.

  1. Czy kolejne szanse na zdawanie pomagały ci w lepszej świadomości jazdy?

Problem polegał na tym, że nawet mój instruktor był zaskoczony czemu nie zdaje. Miałem dziwne przypadki, jak na przykład zakonnica przebiegająca przez jezdnię, nie na pasach. Tego typu historii miałem więcej. Ktoś się zagapił i nagle wszedł na jezdnię. I akurat to mnie się to trafiało. A dzięki temu bardzo dobrze znam miasto, w którym zdawałem.

  1. A lubisz jeździć.

Tak, lubię, ale nie tak po mieście, jak w dłuższe trasy. Nie przemierzyłam Europy, ale Polskę wzdłuż i wszerz. Szczególnie, że często podróżuje na Dolny Śląsk, z Warszawy pod granicę czeską to jest jakieś 5 godzin. I jest wtedy jakiś chillout słuchając radia, kiedy możemy odrzucić wszystko co nas zajmuje.

  1. Pierwszy mandat i wypadek?

Na szczęście nie, uf! Miałem kilka razy pouczenia, ale wybrnąłem z sytuacji mając swoje możliwości aktorskie. Dogadałem się z panami, że nie było to takie złe co zrobiłem.

  1. Czym jeździsz, albo jaki samochód chciałbyś kupić?

Jesteśmy na etapie zmiany samochodu. Szukam jakiegoś samochodu w swojej klasie, ale na pewno zanim zakupimy to jeszcze jazdy próbne. Bo to jeszcze: ładnie to wygląda, ma dobre wyniki, ładne wyniki, trzeba sprawdzić na sobie. Samochód w klasie B, jakiś sportowy, żeby miało przyspieszenie, ale było w korzystnej cenie.

  1. A jakim jesteś kierowcą? Czy jak kupisz sportowy samochód będziesz pędził? Lubisz wdepnąć w gaz?

Oczywiście zdarza się każdemu wdepnąć w gaz na prostej, ale raczej przestrzegam znaków, jestem grzeczny.

posłuchaj wyznania innych Gwiazd moto gwiazdy Justyna Ducka