Nowy Nissan GT-R NISMO już w Polsce

885

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nissan GT-R NISMO

Nissan GT-R NISMO dostępny jest już w sprzedaży na polskim rynku.

Nissan GT-R NISMO flagowy model GT-R z silnikiem V6 3,8l wytwarzającym 600 KM – zdecydowanie stworzony dla osób poszukujących niespotykanych i emocjonujących wrażeń z jazdy. Jego cena w Polsce wynosi 775 000 złotych.

 

GT-R NISMO – jednostka V6 o poj. 3.8 l z podwójnym turboładowaniem (600KM), napęd na cztery koła i 6-biegowa dwusprzęgłowa przekładnia sterowana łopatkami przy kierownicy – już przy takiej prezentacji model ten wydaje się niezwykle imponujący. Posiada on o 30 KM więcej niż w jakiejkolwiek innej wersji. Nissan poprawił parametry napędu 4×4 głównie poprzez sztywniejszą konstrukcję nadwozia. Właściwości te widoczne są w osiągach tego auta – m.in. poprawienie o prawie 2% czasu pokonywania zakrętów i slalomów.

Nissan GT-R NISMO

Z zewnątrz projektanci zadbali o odświeżenie stylistyki auta. Pojawił się nowy, charakterystyczny i bardzo wyrazisty zderzak tym razem wykonany z włókna węglowego aby zmniejszyć masę auta. Zmieniono także kratę wlotu powietrza w kształcie litery V, aby usprawnić chłodzenie silnika. Ogólnie cały kształt nadwozia projektowano tak, aby poprawić przepływ powietrza wokół samochodu i wytworzyć znaczną siłę dociskającą ( jest ona największa w porównaniu do innych modeli Nissana, co zdecydowanie poprawia stabilność przy dużych prędkościach).

Nissan GT-R NISMO

Oczywiście, nowy GT-R NISMO zachwyca także swoim luksusowym, na miarę swojej klasy wnętrzem. Jest ono jednym z głównych atutów tego modelu – kubełkowe modele wykonane z włókna węglowego pokryte są skórzaną tapicerką z czerwonymi wstawkami z najwyższej jakości skóry – Alcantary (dostępne wyłącznie w tej wersji). Całość dopełnia zmodyfikowana deska rozdzielcza, kierownica oraz podłokietnik także wykończone Alcantarą.

Zapraszam do lektury: Infiniti ogłosiło ceny sportowego coupe Premium Infiniti Q60

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia