Infiniti leasing 1%

445

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Infiniti leasing
Infiniti leasing

Infiniti leasing wprowadza nową ofertę leasingową we współpracy z mLeasing, czyli 1%. Co to oznacza?

Oznacza to, że wysokość raty Infiniti leasing wynosi jedynie 1% wartości samochodu – w praktyce wygląda to tak, że nabywca Infiniti w leasingu spłaca jedynie utratę wartości samochodu.

Infiniti leasing

Oferta ta skierowana jest wyłącznie do firm. Podstawowa pierwsza opłata to 10% wartości samochodu. Przy czym firmy które posiadają już zdolność leasingową nie muszą jej wnosić w ogóle – o leasing mogą się ubiegać także firmy rozpoczynającą swoją działalność. W każdym wypadku wysokość miesięcznej raty wynosi 1 %( niezależnie od modelu i wersji samochodu).

Infiniti leasing

Jakie korzyści daje nam leasing 1%? Przede wszystkim, co jest jednym z najistotniejszych aspektów.  Nowy samochód jest objęty pełną gwarancją przez cały okres spłacania rat, co oznacza wyeliminowanie dodatkowych kosztów związanych z wiekiem i przebiegiem auta. Wśród wielu zalet oferty 1%, właśnie swobodę wyboru uważam za najważniejszą. Po zakończeniu leasingu to klient decyduje, czy wymienić samochód na nowy, czy kontynuować finansowanie na uzgodnionych warunkach. Czy też odstąpić od kontraktu – tłumaczy Tomasz Strzyżewski, dyrektor handlowy Infiniti Kraków.

Przeczytaj również o debicie Infinity z nowym silnikiem: Debiut Infiniti z silnikiem VC-Turbo w Paryżu

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia