Skoda Octavia nowa odsłona

217

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Skoda Octavia nowa odsłona

Skoda Octavia nowa odsłona to jeden z najbardziej znanych, lubianych i docenionych modeli czeskiego producenta.

 “Jest klasą samą w sobie i sercem marki” – mówi prezes zarządu Skody Bernhard Maier. Skoda Octavia nowa odsłona w sprzedaży dostępna będzie od przyszłego roku. Co zaprezentuje nam ten “bestseller”?

Skoda Octavia nowa odsłona

Nie do podważenia jest fakt, że Skoda Octavia jest najlepiej sprzedającym się modelem marki – w przeciągu 20 lat zdobyła 5 mln właścicieli. Marka postanowiła kontynuować dobrą passę i sprawić, aby jeszcze więcej klientów zaufało temu modelowi.

Skoda Octavia nowa odsłona

Nowy wygląd jest bardziej wyrazisty i drapieżny. Logo marki z przodu jest szersze, a podkreślają to reflektory tworzące podwójną powierzchnię o krystalicznym wyglądzie. To co pozostało po “starej” octavii to zdecydowanie duża przestrzeń w środku samochodu – zarówno w limuzynie, jak i kombi wynosi ona 1782 milimetrów przestrzeni wewnętrznej oraz 73 mm miejsca na nogi z tyłu. Pojemność bagażnika to odpowiednio 590 i 610 litrów (ze złożonymi siedzeniami aż do 1580 i 1740 litrów).

Skoda Octavia nowa odsłona

Na Pewno model ten został ulepszony pod względem nowych technologii. Tutaj marka zadbała m.in. o System Front Assist (ochrona pieszych, przewidująca ich zachowanie), systemy wspomagające zmianę pasa lub parkowania. Nie zabraknie również rozwiązań typu “Simply Clever” (np. podgrzewana kierownica czy spersonalizowany kluczyk).

Skoda Octavia nowa odsłona

W ofercie Skoda Octavia dostępna będzie w pięciu silnikach TSI i w czterech silnikach TDI. Rozpiętość pojemności silnika to 1.0l -2.0l (85KM – 184KM). Pracować one będą ze przekładniami manualnymi i automatycznymi (6- lub 7-biegową). Dodatkowo marka wprowadziła funkcję Dynamic Chassis Control (DCC), która pozwala kierowcy regulować charakterystykę pracy układu kierowniczego i zawieszenia poprzez wybór jednego z trybów jazdy Comfort, Normal i Sport.

W Polsce nowa Skoda Octavia ma być dostępna już w marcu 2017 roku.

Studio Anuluj Mandat odcinek 8 / Rodzaje mandatów – Komu? Ile i za co? Oraz puk,puk Komornik! przeczytaj komu mandaty.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia