Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA

375
bezpieczny zakup auta hyundai tucson czy mercedes gla

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA

Czy Hyundai ze swoim nowym SUVem może zagrozić droższej konkurencji z kategorii premium? A bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA, jakie rozstrzygnięcie, lepiej mieć auto dobrze wyposażone we wszystko ale bez prestiżu czy może mniejsze. No tak Mercedes nie dosyć że mniejszy to jeszcze gorzej wyposażony i przy tym wszystkim dużo droższy, jest sens porównywać? Hyundai zdobywa rynek nie tylko niską ceną bo ta już do najniższych dawno nie należy ale też i jakością. Jako jedni z nielicznych mogą sobie pozwolić na 5 letnią gwarancję, a propos niezawodności. Właśnie dlatego pominęliśmy BMW 3 bo ich diesle są fatalne i nie przystoją do premium, Mercedes był zawsze ostoją solidności więc ma szansę na porównanie.

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA – duży czy mały?

Jest pewna grupa kierowców mająca zasadę że bez gwiazdy nie ma jazdy natomiast statystyki sprzedaży mówią że są w mniejszości. Jak mówi inna zasada kto nie ma miedzi ten na d… cicho siedzi, Tucson jest praktyczniejszy. Mało jest aut podobnych do niego w takiej cenie, oczywiście powiecie że porównanie jest krzywdzące dla Mercedesa bo to inna kategoria. I tu rozczarowanie, materiały z jakich zrobiony jest GLA i materiały z jakich jest zrobiony Tucson raczej są porównywalne. Trakcja? Hyundai ma lepszą bo jest lżejszy, to co jest nie tak? Myślę że pazerność niemców, każą płacić głównie za legendę a to trochę mały powód do wyrzucania kasy. Koreańczycy w elektronice zdystansowali świat produktami LG i Samsung i tu stanie się podobnie? Z ciekawością będziemy się przyglądać jak niemieckie ceny spadają …i prestiż.

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA

to posłuchajcie naszych ekspertów Marka Suwarę, Patryka Osowieckiego i Pawła Kubalskiego którzy dziękują Wam za zainteresowanie które wywindowało bezpieczny zakup auta na wyżyny w google i w bingu.

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA 1

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA 2

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA 3

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA 4

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA 5

nasi eksperci są do waszej dyspozycji kontakt@bezpiecznapodroz.org

przeczytajcie też o Bezpieczny zakup auta czyli stereotypy