Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA

597

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

bezpieczny zakup auta hyundai tucson czy mercedes gla

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA

Czy Hyundai ze swoim nowym SUVem może zagrozić droższej konkurencji z kategorii premium? A bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA, jakie rozstrzygnięcie, lepiej mieć auto dobrze wyposażone we wszystko ale bez prestiżu czy może mniejsze. No tak Mercedes nie dosyć że mniejszy to jeszcze gorzej wyposażony i przy tym wszystkim dużo droższy, jest sens porównywać? Hyundai zdobywa rynek nie tylko niską ceną bo ta już do najniższych dawno nie należy ale też i jakością. Jako jedni z nielicznych mogą sobie pozwolić na 5 letnią gwarancję, a propos niezawodności. Właśnie dlatego pominęliśmy BMW 3 bo ich diesle są fatalne i nie przystoją do premium, Mercedes był zawsze ostoją solidności więc ma szansę na porównanie.

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA – duży czy mały?

Jest pewna grupa kierowców mająca zasadę że bez gwiazdy nie ma jazdy natomiast statystyki sprzedaży mówią że są w mniejszości. Jak mówi inna zasada kto nie ma miedzi ten na d… cicho siedzi, Tucson jest praktyczniejszy. Mało jest aut podobnych do niego w takiej cenie, oczywiście powiecie że porównanie jest krzywdzące dla Mercedesa bo to inna kategoria. I tu rozczarowanie, materiały z jakich zrobiony jest GLA i materiały z jakich jest zrobiony Tucson raczej są porównywalne. Trakcja? Hyundai ma lepszą bo jest lżejszy, to co jest nie tak? Myślę że pazerność niemców, każą płacić głównie za legendę a to trochę mały powód do wyrzucania kasy. Koreańczycy w elektronice zdystansowali świat produktami LG i Samsung i tu stanie się podobnie? Z ciekawością będziemy się przyglądać jak niemieckie ceny spadają …i prestiż.

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA

to posłuchajcie naszych ekspertów Marka Suwarę, Patryka Osowieckiego i Pawła Kubalskiego którzy dziękują Wam za zainteresowanie które wywindowało bezpieczny zakup auta na wyżyny w google i w bingu.

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA 1

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA 2

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA 3

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA 4

Bezpieczny zakup auta Hyundai Tucson czy Mercedes GLA 5

nasi eksperci są do waszej dyspozycji kontakt@bezpiecznapodroz.org

przeczytajcie też o Bezpieczny zakup auta czyli stereotypy

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia