Cybex foteliki dla dzieci – zwycięzcą w testach bezpieczeństwa!

0
186
Cybex - foteliki dla dzieci

Cybex foteliki dla dzieci, jako firma która zwyciężyła w testach bezpieczeństwa niezależnej niemieckiej organizacji Stiftung Warentest.

Cybex foteliki dla dzieci
Cybex foteliki dla dzieci

Testy przeprowadziły również inne organizacje konsumenckie, m.in. ADAC, które poddały ocenie Cybex foteliki dla dzieci  oraz 15 innych fotelików pod kątem bezpieczeństwa, obsługi, ergonomii oraz szkodliwych substancji.

Cybex po sukcesie fotelika Aton Q stworzył nową , ulepszoną wersję Q i-Size. Która to oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla dzieci. Może on pochwalić się wynikiem Bardzo Dobrym w europejskim teście bezpieczeństwa fotelików (nota 1,4 na 1,7). Następnym zwycięzcą testów został Sirona M2 i-Size, który otrzymał ocenę dobrą (2,2), w rywalizacji z fotelikami typu i-Size 45-105cm. Foteliki: Aton Q i-Size, Aton Q i-Size z bazą Q i-Size oraz Sirona M2 i-Size. Jest on zbudowany tak, aby zapewnić bezpieczeństwo małym dzieciom, nawet dopiero po urodzeniu. Zamontowany tyłem do kierunku jazdy. W przypadku zderzenia, znacznie redukuje ryzyko urazów. W porównaniu ze standardowymi fotelikami montowanymi przodem do kierunku jazdy.

Cybex to firma promująca zarówno bezpieczeństwo, innowację i design. Jest producentem produktów dla dzieci i niemowląt. Kieruje się zasadą innowacyjności CYBEX D.B.F, która łączy niepowtarzalny design, najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości z pomysłową funkcjonalnością.

Cybex foteliki dla dzieci
Cybex foteliki dla dzieci

Bezpieczny Zakup – porady praktyczne – przeczytaj o bezpiecznym zakupie samochodu.