moto gwiazdy Sławomir Zapała i jego Golf III

333

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

moto gwiazdy Sławomir Zapała

moto gwiazdy Sławomir Zapała i jego Golf III

Człowiek orkiestra, ba! orkiestra Rock Polo, twórca tego stylu oraz założyciel zespołu Trzymajmy się Zapały. Koneser kobiet i miłośnik Golfa trójki, aktor filmowy znany z seriali Klan, Blondynka czy ostatnio Dwoje we Troje. Co lubi w motoryzacji i czy zdał prawo jazdy za pierwszym razem? posłuchajcie i przeczytajcie w kolejnej odsłonie Moto Gwiazdy Sławomir Zapała.

moto gwiazdy Sławomir Zapała
Sławomir lider zespołu Trzymajmy się Zapały

Moto Gwiazdy Sławomir Zapała – wywiad

  1. Kiedy zdałeś prawo jazdy? Czy zdałeś za pierwszym razem?

Zdawałem najwcześniej jak się dało. Pamiętam to było w liceum. I nie, nie zdałem za pierwszym razem, ponieważ mój pierwszy egzamin, pomimo że byłem przygotowany, to odpaliłem światła tylko na raz, tylko troszkę mi świeciły i pan mi tego nie zaliczył.

  1. Kto nauczył cię jeździć?

Jeździć to tak naprawdę nauczył mnie jeździć tata, który robił mi testy. Na przykład krzyczał: uważaj, uważaj! Żebym psychicznie wytrzymywał i nie wykonuje nerwowych ruchów.

  1. Na czym uczyłeś się jeździć?

Uczyłem się jeździć na Punto, raz z inną instruktorką jechałem na Micrze. Chciałem pojeździć z innym instruktorem, że może będzie lepszy, ale nie był. A potem u taty uczyłem się na Frodzie Jia. Pamiętam, ten samochód miał szyberdach. Tata czasami pozwalał nim jeździć. Brałem, pokazywałem niebo, tak się żona skusiła.

moto gwiazdy Sławomir Zapała – auta

  1. Pierwszy samochód

Pierwszy i cały czas niezmienny to Golf 3, TDI 1.9. ludzie się dziwią, że ja nim jeżdżę. Tak, naprawdę nim jeżdżę. W Radomiu, na trasie jak się zatrzymuje, ludzie mi machają, cieszą się, że faktycznie Sławomir nim jeździ. Myślę, że jeszcze z 20 lat mi posłuży. 25 lat już ma. Tam to jeszcze blachę chciałbym zrobić, także szukam porządnego blacharza i będzie dobrze.

  1. Pierwszy mandat czy wypadek

Tym samochodem nie rozwijam dużych prędkości, bo po prostu mi go szkoda. Mandaty oczywiście płaciłem. Miałem taki czas, że jeździłem na CB Radio. Zacząłem jeździć wolniej jak wymieniłem drugi silnik. To są silniki 1.9. nie do zajechania w dieselu a ja już drugi wymieniłem. A teraz mam taki pewny silnik, od Waldka, miał przejechane 112 tys, a ma już teraz 200 tys. Można powiedzieć że drugi zawód to kierowca.

  1. Na koncerty jeździsz swoim samochodem?

Nie, bo perkusja się nie mieści. Mamy busa i jeździmy busem. Ale na treningi czy po mieście niezmiennie poruszam się Golfem 3.

  1. I nie zamienisz Golfa 3?

To jest dobre auto, a jak jest dobre auto to trzeba o nie dbać. Tak jak o małżeństwo, a nie od razu zmieniać na inne. Cieszy mnie ten samochód, dużo mam z nim wspomnień. Siedział w nim „Aneta”, zespół Vox się zmieścił. Tam się naprawdę dużo mieści, raz mi się taczki zmieściły.

posłuchaj czym jeździ

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia