Nissan e-NV200 WORKSPACE jako w pełni elektryczne mobilne biuro

680

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nissan e-NV200 WORKSPACE

Nissan e-NV200 WORKSPACE to powstałe ze współpracy z pracownią projektową Studio Hardie, pierwsze na świecie w pełni elektryczne biuro.

Mimo, że zajmuje niewielką powierzchnię, zostało wyposażone w biurko, komputer z ekranem bezprzewodowym, Internetem, oświetleniem LED, a nawet w lodówkę i ekspres do kawy.

Nissan e-NV200 WORKSPACE

Nissan e-NV200 WORKSPACE

„Nissan e-NV200 jest już sam w sobie inteligentnym, zrównoważonym środkiem transportu dla firm myślących przyszłościowo. Czyni go idealnym pojazdem do wykorzystania jako bazy do stworzenia mobilnego miejsca pracy. e-NV200 WORKSPACe stanowi rozwinięcie pomysłowych rozwiązań zastosowanych w naszym stuprocentowo elektrycznym vanie. Dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia projektantów ze Studio Hardie – e-NV200 został przekształcony w innowacyjne, bezemisyjne środowisko pracy”. – mówił Gareth Dunsmore, dyrektor działu pojazdów elektrycznych w Nissan Europe.

Nissan e-NV200 WORKSPACE

Nissan e-NV200 WORKSPACE

Mobilne biuro powstało głównie, aby udogodnić potrzeby użytkowników korzystających. Między innymi z elastycznych godzin pracy wedle wizji “inteligentnej mobilności” Nissana. Wielką zaletą e-NV200 jest ekonomiczność. Eksploatacja samochodów elektrycznych wynosi 3 eurocenty na kilometr natomiast nie ponosi się kosztów za wynajem przestrzeni biurowej. Dodatkowo samochód ten ładuje się od 0 do 80% w zaledwie minut, a jego zasięg na jednym ładowaniu to 170km.

Nissan e-NV200 WORKSPACE
Nissan e-NV200 WORKSPACE
Nissan e-NV200 WORKSPACE
Nissan e-NV200 WORKSPACE

Jak wygląda w środku mobilne biuro Nissana? Już na pierwszy rzut oka widać jasno wykończone, przestronne wnętrze z panoramicznym, szklanym dachem i podświetlaną podłogą diodami LED, których kolory można regulować za pomocą aplikacji mobilnej. Przednie siedzenia zostały okryte białą tapicerką. W środku znajdują się dwa fotele obrotowe w chromowo – skórzanym wykończeniu. Pomiędzy nimi wyłania się drewniana konsola, na której wbudowano stację do bezprzewodowego ładowania smartfonów, głośnik do odtwarzania muzyki z wykorzystaniem technologii Bluetooth oraz szufladową mini lodówkę. Z drugiej strony biuro wyposażono w profesjonalny, wysuwany ekspres do kawy. Auto posiada dwie pary bocznych i dwudzielne tylne drzwi, aby umożliwić bardziej otwarte miejsce pracy.

Jeśli interesuje Cie nowoczesność to koniecznie przeczytaj Nissan Connect Fleet z technologią Telogis – nowy system oparty na łączności z internetem.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia