Utrata prawa jazdy za plus 50 prawnie niemożliwa !!!!

218

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Utrata prawa jazdy za plus 50 prawnie niemożliwa

Utrata prawa jazdy za plus 50  prawnie niemożliwa

Alwin i Wiewiórki z GITD oraz tacy tam mogą wam… Burdel miewa i miłe oblicze, polski burdel prawny spowodował że Starosta czy właściwy organ wydający prawo jazdy nie może go cofnąć za 50 plus. Jakie to są organy właściwe terytorialnie możecie sprawdzić u nas pod 50 plus w zabudowanym czyli jak nie stracić prawa jazdy  . Bo dzięki temu utrata prawa jazdy za plus 50 prawnie niemożliwa niestety. Dlaczego GITD powinna się zlikwidować też dowiecie się z audycji poniżej, Inspekcja nie ma prawa wysyłać mandatów z fotoradarów bo zaniedbali prawne kroki.

Przez niedotrzymanie warunków prawnych przez Alwina Wielkiego Inspekcja utraciła w kwietniu możliwość przetwarzania danych osobowych. Wysyłanie mandatów jest bezprawne i podlega karze administracyjnej więc nie pójdą do sądu bo sami by wpadli. Za co? Za przekroczenie uprawnień.Tak wygląda polska rzeczywistość, okazało się że Państwo zaślepione łupieniem kierowcy zapomniało że istnieje prawo a demokracja każe je stosować. W końcu sami je ustanowili więc niech stosują, są to dobre strony Unii Europejskiej. Ha HA HA, pa, pa Alwin i Wiewiórki.

Utrata prawa jazdy za plus 50  prawnie niemożliwa 1

Utrata prawa jazdy za plus 50  prawnie niemożliwa 2

Utrata prawa jazdy za plus 50  prawnie niemożliwa 3

Utrata prawa jazdy za plus   prawnie niemożliwa 4

Utrata prawa jazdy za plus 50 prawnie niemożliwa
Tomek Parol

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia