50 plus w zabudowanym, nie oddawaj prawa jazdy!

688
50 plus w zabudowanym czyli jak nie stracić prawa jazdy

50 plus w zabudowanym, nie oddawaj prawa jazdy!!!!!!!

Rozmawialiśmy z Tomaszem Parolem z anuluj mandat i on radzi: 50 plus w zabudowanym, nie oddawaj prawa jazdy!!!!!!! Wie co mówi bo jego organizacja uratowała od bezprawnej utraty dokumentu lub bezprawnego mandatu tysiące kierowców. Przeczytaj ten tekst albo posłuchaj jego wypowiedzi Zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie o 50  choć to co masz poniżej przyda się. Są wymienione artykuły kodeksu których nawet funkcjonariusze nie znają, zrób psikusa zaskoc funkcjonariusa!!!.

50 plus w zabudowanym, nie oddawaj prawa jazdy

50 plus w zabudowanym, nie oddawaj prawa jazdy!!!!!!! wideo to w domu oglądaj

Kierowcy pamiętajcie raz na zawsze: Wideo-rejestrator nie mierzy prędkości rejestrowanego pojazdu tylko prędkość radiowozu w którym jest zamontowany. Nie ma podstaw do zatrzymania prawa jazdy w oparciu o jego wskazanie innej osobie niz policjant kierujący tym radiowozem. Odstąpienie w takiej sytuacji od zatrzymania prawa jazdy koledze przez policjanta-pasażera jest niedopełnieniem obowiązku służbowego czyli przestępstwem z art. 231 kk.

50 plus w zabudowanym, nie oddawaj prawa jazdy!!!!!!! z pop cornem

Zatrzymanie na podstawie wideo-rejestratora prawa jazdy za prędkość kierowcy pojazdu w którym to urządzenie nie było zainstalowane powinno byc traktowane jako przestępstwo nadużycia władzy z art. 231 kk na szkodę obywatela i bezpodstawne oskarżenie wraz z fabrykacja dowodów winy i ukrywaniem dowodów niewinności tj z art.art.234-236 kk. Praktyka jest skandaliczna, inna rzecz jasna zwłaszcza w kontekście uznania przez TK tego przepisu za niekonstytucyjny ale to nie znaczy, że mamy się na to godzić i z tym nie walczyć.

50 plus w zabudowanym, nie oddawaj prawa jazdy!!!!!!! skuteczna obrona

W www.Anuluj-Mandat.pl wybroniliśmy już ponad 1000 w ten sposób krzywdzonych kierowców. Aha i jeszcze jedno: zatrzymanie nie zawiesza Ci uprawnień. Dopiero wydanie decyzji administracyjnej, by mieć szansę do niej nie dopuścić nigdy nie przyjmuj mandatu. A najlepiej prawo jazdy trzymaj w domu, bez fizycznego zabrania dokumentu za pokwitowaniem Starosta nie ma prawa wydać decyzji z tytułu 50+ w zabudowanym.