SEAT Leon po liftingu – ZNAMY CENY!!!

24

SEAT Leon po liftingu, który niebawem pokaże się w sprzedaży. Na odświeżoną wersję auta można już składać zamówienia.

Marka zaprezentowała już ceny tego modelu – najtańszą wersję można będzie zakupić już za 59 300 złotych.

Ceny SEAT Leon po liftingu zaskakują. Wersja REFERENCE z silnikiem 1.2 TSI (86KM), manualną skrzynią biegów klimatyzacją dostępna będzie już za 59 300 zł. Model ten w wersji 5-drzwiowej z turbodieslem 1.6 TDI (90KM) można będzie zakupić za 70 100 złotych. Hiszpański producent wprowadził do Leona zupełnie nową odmianę COPA (szczególnie dla zwolenników automatycznej skrzyni biegów) – jej ceny zaczynają się od 70 900 złotych. Jeżeli chodzi o bardziej “wzbogacone” wersje tj. Style i XCELLENCE – koszt ich odpowiednio zaczyna się od od 76 300 zł oraz 81 500 zł. Najniższa kwota za najpopularniejszą wersję FR to 81 500 zł z silnikiem 1.4 TSI.

SEAT Leon po liftingu
SEAT Leon po liftingu

Jak już wcześniej wspominaliśmy producent urozmaicił w Leonie gamę silników – pojawił się nowy turbodiesel 1.6 TDI o mocy 115 KM z 6-biegową skrzynią manualną. Auto oferowane jest z silnikami o mocach od 85 do 300 KM, z napędem przednim i 4×4 oraz z przekładniami ręcznymi (5- lub 6-biegowymi) lub automatycznymi – dwusprzęgłowymi DSG o 6 albo 7 przełożeniach.

SEAT Leon po liftingu
SEAT Leon po liftingu

Oprócz odświeżenia starych wersji, marka stworzyła nowoczesną odmianę XCELLENCE. Specjalnie dla osób ceniących elegancję, komfort i nowe technologie. Dostęp bezkluczykowy, LED-owe oświetlenie wnętrza z możliwością wyboru koloru (spośród gamy 8 barw) oraz czujnikami parkowania. Niespodzianką jest również Leon CUPRA ST 2.0 TSI (300 KM) z napędem 4×4, który jest najmocniejszą “cuprą” jaka kiedykolwiek powstała.

Niedawno pisaliśmy o nowym Seacie Leonie: Nowy Seat Leon niedługo w sprzedaży