anuluj mandat kontrola trzeźwości, skuteczna?

20

anuluj mandat kontrola trzeźwości

Powszechnie uważa się że kontrole trzeźwości na drodze są efektywne ale też nikomu nie przyjdzie do głowy czy zgodne z prawem. Piszemy tu i mówimy o różnych bublach prawnych które są powiedzmy niegroźne lub znikomo zagrażające bezpieczeństwu. Niestety ustawodawca nie przewidział przepisu regulującego sposób przeprowadzania kontroli trzeźwości na drodze. Na chwilę obecną zgodnie z prawem policjant nie może zatrzymać pojazdu do kontroli trzeźwości kierowcy tak po prostu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami taka kontrola może być przeprowadzona jedynie w przypadku uzasadnionego podejrzenia o nietrzeźwość kierującego pojazdem. Takim przypadkiem może być na przykład wykroczenie drogowe innych okoliczności ustawodawca nie przewidział. Prawnie można odmówić dmuchania w balon, można zakwestionować też wynik pomiaru bo urządzenia nie są precyzyjne. Anuluj mandat kontrola trzeźwości a może anuluj alkomat?

anuluj mandat kontrola trzeźwości

anuluj mandat kontrola trzeźwości – nie tędy droga

Drugi aspekt to sensowność przeprowadzania takich kontroli, kierowca pijany z reguły przemieszcza się po swoim, znanym mu terenie. Wie którędy jechać by kontrolę ominąć, inni kierowcy go ostrzegą światłami, sam zobaczy i zawróci. Bez sensu jest to że sami policjanci nie potrafią obsługiwać alkomatów i to już jest tragedia, wpadkę zaliczył sam rzecznik Policji, WSTYD!!!

Kiedy skończy się z działaniami pokazowymi jak akcja znicz a zacznie powszechna edukacja i profilaktyka. Kiedy w społeczeństwie skończy się przyzwolenie na wyjście z imprezy kolegi na bani choć wszyscy wiedzą że idzie do samochodu.!!!

anuluj mandat kontrola trzeźwości

anuluj mandat kontrola trzeźwości 1

anuluj mandat kontrola trzeźwości 2

anuluj mandat kontrola trzeźwości 3

anuluj mandat kontrola trzeźwości 4

Rzecznik pijany, a może nie umiejący jak reszta Policjantów obsługiwać sprzętu albo co jeszcze gorsze sprzęt do dupy a prawko leci!!!!! dobre co? Niestety to jest przykład z alkomatem ale ten sam poziom wyszkolenia w obsłudze sprzętu jest w przypadku mierzenia prędkości. Czy może inne sprzęty policyjne są też do dupy? Kiedy będziemy mieli pewność że jest to robione profesjonalnie?

anuluj mandat kontrola trzeźwości – pijany rzecznik?

https://www.youtube.com/watch?v=weUGByi4fRc

Prowadzi(na trzeźwo) Tomasz Parol twórca anuluj-mandat.pl

anuluj mandat kontrola trzeźwości