anuluj mandat kontrola trzeźwości, skuteczna?

201

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

anuluj mandat kontrola trzeźwości

Powszechnie uważa się że kontrole trzeźwości na drodze są efektywne ale też nikomu nie przyjdzie do głowy czy zgodne z prawem. Piszemy tu i mówimy o różnych bublach prawnych które są powiedzmy niegroźne lub znikomo zagrażające bezpieczeństwu. Niestety ustawodawca nie przewidział przepisu regulującego sposób przeprowadzania kontroli trzeźwości na drodze. Na chwilę obecną zgodnie z prawem policjant nie może zatrzymać pojazdu do kontroli trzeźwości kierowcy tak po prostu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami taka kontrola może być przeprowadzona jedynie w przypadku uzasadnionego podejrzenia o nietrzeźwość kierującego pojazdem. Takim przypadkiem może być na przykład wykroczenie drogowe innych okoliczności ustawodawca nie przewidział. Prawnie można odmówić dmuchania w balon, można zakwestionować też wynik pomiaru bo urządzenia nie są precyzyjne. Anuluj mandat kontrola trzeźwości a może anuluj alkomat?

anuluj mandat kontrola trzeźwości

anuluj mandat kontrola trzeźwości – nie tędy droga

Drugi aspekt to sensowność przeprowadzania takich kontroli, kierowca pijany z reguły przemieszcza się po swoim, znanym mu terenie. Wie którędy jechać by kontrolę ominąć, inni kierowcy go ostrzegą światłami, sam zobaczy i zawróci. Bez sensu jest to że sami policjanci nie potrafią obsługiwać alkomatów i to już jest tragedia, wpadkę zaliczył sam rzecznik Policji, WSTYD!!!

Kiedy skończy się z działaniami pokazowymi jak akcja znicz a zacznie powszechna edukacja i profilaktyka. Kiedy w społeczeństwie skończy się przyzwolenie na wyjście z imprezy kolegi na bani choć wszyscy wiedzą że idzie do samochodu.!!!

anuluj mandat kontrola trzeźwości

anuluj mandat kontrola trzeźwości 1

anuluj mandat kontrola trzeźwości 2

anuluj mandat kontrola trzeźwości 3

anuluj mandat kontrola trzeźwości 4

Rzecznik pijany, a może nie umiejący jak reszta Policjantów obsługiwać sprzętu albo co jeszcze gorsze sprzęt do dupy a prawko leci!!!!! dobre co? Niestety to jest przykład z alkomatem ale ten sam poziom wyszkolenia w obsłudze sprzętu jest w przypadku mierzenia prędkości. Czy może inne sprzęty policyjne są też do dupy? Kiedy będziemy mieli pewność że jest to robione profesjonalnie?

anuluj mandat kontrola trzeźwości – pijany rzecznik?

https://www.youtube.com/watch?v=weUGByi4fRc

Prowadzi(na trzeźwo) Tomasz Parol twórca anuluj-mandat.pl

anuluj mandat kontrola trzeźwości

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia