moto gwiazdy Zespół MIG śmiga migiem

868

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

moto gwiazdy Zespół MIG

moto gwiazdy Zespół MIG

Moto Gwiazdy Zespół MIG pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska. Formację tworzy czwórka rodzeństwa : Dorota , Marek , Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy . Za oficjalną datę powstania zakłada się rok 2000 , kiedy to zespół rozpoczął pracę nad materiałem wydawniczym. Ich pierwszy utwór „ Co ty mi dasz” osiągnął ogromną popularność i jednocześnie stał się jednym z największych hitów disco polo i Dance. Kolejne utwory to „Taki jest los” czy „ Niech podpowie ktoś mi dziś” . Kaseta o tytule” Czy to prawda”, wydana została w roku 2002 a w niej 12 utworów. Jej powstanie grupa w dużym stopniu zawdzięcza zespołowi TOP ONE , który zajął się aranżacjami piosenek oraz jako pierwszy pomógł grupie wkroczyć na rynek Disco Polo i Dance.


W roku 2009 formacja wydała kolejny materiał w postaci płyty zatytułowanej „Wróć do mnie” , a w niej również 12 piosenek. Trzeba podkreślić , że zespół jako jeden z nielicznych tworzy same autorskie utwory, w których można usłyszeć , żywe instrumenty takie jak saksofon. Głównym pomysłodawcą , autorem tekstów i muzyki jest wokalista zespołu Marek. Druga płyta to takie hity jak „SMS” czy „Kocha się raz” . Do utworu „SMS” został nagrany teledysk.
W roku 2011 Formacja zajęła pierwsze miejsce na Festiwalu Disco Polo I Dance w Ryjewie, ale to nie koniec sukcesów tej grupy, rok później zespół dzięki widzom programu POLO TV i głosowaniu SMS zajął pierwsze miejsce na festiwalu DISCO HIT FESTIWAL KOBYLNICA a piosenka „Jej dotyk „ uzyskała tytuł Hitu Lata 2012.

moto gwiazdy zespół MIG

moto gwiazdy Zespół MIG

  1. Kiedy zdaliście prawo jazdy?

Marek Gwiazdowski: Nie chce nikogo oszukiwać, ale jak dobrze pamiętam, zdałem prawo jazdy za drugim razem. A szkoda, że Sławek nie ma na autobus, bo by nas woził na koncerty.

Krzysztof Gwiazdowski: Prawo jazdy jeszcze mam. Zdałem chyba za drugim razem, ale nie jestem tego pewien. Bo teraz to mam jakieś punkty. Nie dużo. A na poważnie, testy zdałem za pierwszym razem, jazdę za drugim. Nie zdałem za pierwszym, bo nie zapiąłem pasów, od początku egzaminu, na placu.

Sławomir Gwiazdowski: Prawo jazdy mam od 1995 r. czyli nie dawno. Mam wiele kategorii, ale kat. B zdałem za 3 razem. Coś z testami mi nie szło, stad dopiero za trzecim razem zdałem. Jak już zdawałem, to robiłem większość kategorii. Na autobus nie mam.

Dorota Gwiazdowska: Zdałam prawo jazdy gdy miała 18 lat. I jak odebrałam prawo jazdy to od razu pojechałam nad morze. I wstyd się przyznać, ale po tym przestałam jeździć. I nawet bałam się jeździć. Ale od kilku lat się przełamałam i już na nowo jeżdżę.

 

  1. Pierwszy samochód

Marek Gwiazdowski: Lepiej pamiętam pierwszy samochód niż zdawanie prawa jazdy. Pierwszy samochód to był Fiat 126p. był piękny, w pomarańczowym kolorze. Był mój i tylko ja nim mogłem jeździć.

Krzysztof Gwiazdowski:

Sławomir Gwiazdowski: Po zdanym prawku zakupiłem, dzięki pomocy rodziców, piękną limuzynę: Fiat 125p

 

  1. Spotkania z policją

Sławomir Gwiazdowski: Pozdrawiamy panów policjantów.

Dorota Gwiazdowska: Ojj różne, ale najczęściej panowie byli wyrozumiali, sympatyczni. Zawsze się dobrze kończyło.

 

  1. Jaki samochód byście chcieli mieć?

Marek Gwiazdowski: Samolot, który by nas szybko przetransportował z koncertu na koncert. A tak mówiąc to chciałbym kupić, odkupić mojego Fiata, darzę go dużym sentymentem.

Krzysztof Gwiazdowski: Najlepiej samolot MIG.

Sławomir Gwiazdowski: Jest prawdopodobne, że samochodu Marka, już nie ma.

Dorota Gwiazdowska: My mamy jedno marzenie: samolot! Ewentualnie na złomowisku.

moto gwiazdy Zespół MIG – jakie auto kupić

  1. A na co zwracacie uwagę kupując samochód?

Marek Gwiazdowski: Mój Fiat to był bardzo komfortowy samochód, bardzo rodzinny samochód. Ludzie mogli zbliżyć się do siebie.

Krzysztof Gwiazdowski: Kolor oczywiście, ale komfort jazdy przy dłuższych trasach. Wychodzę z samochodu i nie jestem przemęczony.

Sławomir Gwiazdowski: Dla mnie ważny komfort z mocą samochodu.

Dorota Gwiazdowska: Ja dużą uwagę zwracam na kolor samochodu.

 

  1. A czym podróżujecie na koncerty?

Marek Gwiazdowski: Przydałby się nam fajny środek transportu, żeby nie stać w korkach.

Krzysztof Gwiazdowski: Raz samochodem na promie, także było ciekawie.

Sławomir Gwiazdowski:

Dorota Gwiazdowska: Na koncerty podróżowaliśmy różnymi środkami lokomocji. Głównie samochodem, ale kiedyś płynęliśmy promem.

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia