moto gwiazdy Zespół MIG śmiga migiem

0
581
moto gwiazdy Zespół MIG

moto gwiazdy Zespół MIG

Moto Gwiazdy Zespół MIG pochodzi z miejscowości Pruszkowo k. Płońska. Formację tworzy czwórka rodzeństwa : Dorota , Marek , Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy . Za oficjalną datę powstania zakłada się rok 2000 , kiedy to zespół rozpoczął pracę nad materiałem wydawniczym. Ich pierwszy utwór „ Co ty mi dasz” osiągnął ogromną popularność i jednocześnie stał się jednym z największych hitów disco polo i Dance. Kolejne utwory to „Taki jest los” czy „ Niech podpowie ktoś mi dziś” . Kaseta o tytule” Czy to prawda”, wydana została w roku 2002 a w niej 12 utworów. Jej powstanie grupa w dużym stopniu zawdzięcza zespołowi TOP ONE , który zajął się aranżacjami piosenek oraz jako pierwszy pomógł grupie wkroczyć na rynek Disco Polo i Dance.


W roku 2009 formacja wydała kolejny materiał w postaci płyty zatytułowanej „Wróć do mnie” , a w niej również 12 piosenek. Trzeba podkreślić , że zespół jako jeden z nielicznych tworzy same autorskie utwory, w których można usłyszeć , żywe instrumenty takie jak saksofon. Głównym pomysłodawcą , autorem tekstów i muzyki jest wokalista zespołu Marek. Druga płyta to takie hity jak „SMS” czy „Kocha się raz” . Do utworu „SMS” został nagrany teledysk.
W roku 2011 Formacja zajęła pierwsze miejsce na Festiwalu Disco Polo I Dance w Ryjewie, ale to nie koniec sukcesów tej grupy, rok później zespół dzięki widzom programu POLO TV i głosowaniu SMS zajął pierwsze miejsce na festiwalu DISCO HIT FESTIWAL KOBYLNICA a piosenka „Jej dotyk „ uzyskała tytuł Hitu Lata 2012.

moto gwiazdy zespół MIG

moto gwiazdy Zespół MIG

  1. Kiedy zdaliście prawo jazdy?

Marek Gwiazdowski: Nie chce nikogo oszukiwać, ale jak dobrze pamiętam, zdałem prawo jazdy za drugim razem. A szkoda, że Sławek nie ma na autobus, bo by nas woził na koncerty.

Krzysztof Gwiazdowski: Prawo jazdy jeszcze mam. Zdałem chyba za drugim razem, ale nie jestem tego pewien. Bo teraz to mam jakieś punkty. Nie dużo. A na poważnie, testy zdałem za pierwszym razem, jazdę za drugim. Nie zdałem za pierwszym, bo nie zapiąłem pasów, od początku egzaminu, na placu.

Sławomir Gwiazdowski: Prawo jazdy mam od 1995 r. czyli nie dawno. Mam wiele kategorii, ale kat. B zdałem za 3 razem. Coś z testami mi nie szło, stad dopiero za trzecim razem zdałem. Jak już zdawałem, to robiłem większość kategorii. Na autobus nie mam.

Dorota Gwiazdowska: Zdałam prawo jazdy gdy miała 18 lat. I jak odebrałam prawo jazdy to od razu pojechałam nad morze. I wstyd się przyznać, ale po tym przestałam jeździć. I nawet bałam się jeździć. Ale od kilku lat się przełamałam i już na nowo jeżdżę.

 

  1. Pierwszy samochód

Marek Gwiazdowski: Lepiej pamiętam pierwszy samochód niż zdawanie prawa jazdy. Pierwszy samochód to był Fiat 126p. był piękny, w pomarańczowym kolorze. Był mój i tylko ja nim mogłem jeździć.

Krzysztof Gwiazdowski:

Sławomir Gwiazdowski: Po zdanym prawku zakupiłem, dzięki pomocy rodziców, piękną limuzynę: Fiat 125p

 

  1. Spotkania z policją

Sławomir Gwiazdowski: Pozdrawiamy panów policjantów.

Dorota Gwiazdowska: Ojj różne, ale najczęściej panowie byli wyrozumiali, sympatyczni. Zawsze się dobrze kończyło.

 

  1. Jaki samochód byście chcieli mieć?

Marek Gwiazdowski: Samolot, który by nas szybko przetransportował z koncertu na koncert. A tak mówiąc to chciałbym kupić, odkupić mojego Fiata, darzę go dużym sentymentem.

Krzysztof Gwiazdowski: Najlepiej samolot MIG.

Sławomir Gwiazdowski: Jest prawdopodobne, że samochodu Marka, już nie ma.

Dorota Gwiazdowska: My mamy jedno marzenie: samolot! Ewentualnie na złomowisku.

moto gwiazdy Zespół MIG – jakie auto kupić

  1. A na co zwracacie uwagę kupując samochód?

Marek Gwiazdowski: Mój Fiat to był bardzo komfortowy samochód, bardzo rodzinny samochód. Ludzie mogli zbliżyć się do siebie.

Krzysztof Gwiazdowski: Kolor oczywiście, ale komfort jazdy przy dłuższych trasach. Wychodzę z samochodu i nie jestem przemęczony.

Sławomir Gwiazdowski: Dla mnie ważny komfort z mocą samochodu.

Dorota Gwiazdowska: Ja dużą uwagę zwracam na kolor samochodu.

 

  1. A czym podróżujecie na koncerty?

Marek Gwiazdowski: Przydałby się nam fajny środek transportu, żeby nie stać w korkach.

Krzysztof Gwiazdowski: Raz samochodem na promie, także było ciekawie.

Sławomir Gwiazdowski:

Dorota Gwiazdowska: Na koncerty podróżowaliśmy różnymi środkami lokomocji. Głównie samochodem, ale kiedyś płynęliśmy promem.