Premiera Skody Kodiaq i od razu ze Złotą Kierownicą

554

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Premiera Skody Kodiaq
Premiera Skody Kodiaq

Polska premiera Skody Kodiaq miała swoje miejsce na międzynarodowych targach Fleet Market 2016.

Sama premiera Skody Kodiaq to już wydarzenie, ale również model ten w weekend przed premierą został nagrodzony Złotą Kierownicą – jest to jeden z najbardziej prestiżowych europejskich plebiscytów motoryzacyjnych.

Premiera Skody Kodiaq
Premiera Skody Kodiaq i jej Złota Kierownica

Kodiaq została ulubieńcem czytelników magazynu “Auto Świat” – spośród 36 typowanych samochodów właśnie ten model wygrał w kategorii SUV-ów. – “W imieniu marki ŠKODA serdecznie dziękuję kapitule, ale przede wszystkim czytelnikom Auto Świata za przyznaną nagrodę. KODIAQ to nasz pierwszy model w segmencie dużych SUV-ów. Kluczem do sukcesu naszych modeli jest szyta na miarę oferta, która doskonale odpowiada na potrzeby Polaków i pozwala im na wybranie dokładnie tego, czego potrzebują – o czym świadczy to trofeum.” – tak o wygranej wypowiadała się Klaudyna Gorzan, kierownik ds. PR marki.

Premiera Skody Kodiaq
Premiera Skody Kodiaq, nawigacji satelitarnej (m.in. Google Earth oraz Google StreetView)

Najnowszy model Skody pojawi się w Polskich salonach już na początku 2017 roku. Warto wspomnieć, że wraz z nim zadebiutuje nowy system Skoda Connect, czyli nowe mobilne usługi internetowe. Będą one podzielone na dwie kategorie : Infotainment Online i Care Connect. Pierwsza z nich odpowiedzialna jest głównie za zapewnienie dodatkowych informacji i współpracuje z systemami nawigacji satelitarnej (m.in. Google Earth oraz Google StreetView) – jedną z głównych funkcji jest kontrola natężenia ruchu (dodatkowo podaje także m.in. ceny na stacjach paliw, dostępność miejsc na parkingach, prognozy pogody). Druga usługa daje zdalny dostęp do samochodu. Wymiana danych zachodzi poprzez zintegrowaną kartę SIM.

Premiera Skody Kodiaq
Premiera Skody Kodiaq z nowy system mobilnym usług internetowych

Usługi Care Connect pozostają przez pierwszy rok całkowicie darmowe. Cena modelu Kodiaq zaczyna się już od 89 900 zł za wersję ACTIVE z silnikiem 1.4 TSI (125KM).

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o:  Skoda Kodiaq na polskim rynku  znamy ceny!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia