Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz4

26
Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz3

Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz4

Włóczyliśmy się po świecie przez cały rok by zrobić teraz małe podsumowanie, chcemy podzielić się z wami zbiorem najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz4. Tydzień temu prezentowaliśmy Wam najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz1, tera kontynuujemy a na koniec będzie galeria modelek z moto wystaw. W najbliższych tygodniach pokażemy Wam co według nas zasługuje na miano najciekawszych objawień nie tylko samochodowych mijającego roku. Nie chcemy się ograniczać jedynie do samochodów ale do wszystkiego co ma koła i sunie po asfalcie. Było tego całe mnóstwo od kompletnie odjechanych motocykli po kilkaset koni mechanicznych po futurystyczne auta w stylu Mazda KODO.

Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz4 – nie tylko dziwolągi

Były też normalne ale jakże cudowne auta, Fiat pokazał Abartha 124 legendarne auto którym kiedyś ścigano się w rajdach. Teraz w najnowszej odsłonie po 30 latach okazuje się że jest jeszcze piękniejsze a podobno właściwości trakcyjne super. Pomimo silniczka 1400ccm auto ma 170KM i lata jak szalone bo waży jedynie 1000kg. Była też premiera Ferrari Lusso czyli auto z Maranello dla 4 osób jako kontynuacja FF. Jest to jedyne w historii marki auto z napędem 4×4. Rok był na prawdę wyjątkowo ciekawy. Co z tych dziwolągów trafi do produkcji a które te normalne odniosą sukces? To między innymi zależy od Was, kierowców-miłośników motoryzacji.

Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz4 – plebiscyt

Nie, nie chcemy urządzać plebiscytu, zawodów, konkursu, chcemy po prostu podziwiać i pokazać Wam to co najpiękniejsze w tym roku w motoryzacji. W oddzielnej galerii pokażemy to co najpiękniejsze ale i niezbędne w każdej imprezie motoryzacyjnej. Pokażemy najpiękniejsze hostessy, dziewczyny, panie, te dla których kierowcy się napinają kupując za ostatni grosz fury dla bajeru…

Czy W Polsce jest dużo imprez pokazowych? Czy nie brakuje nam trochę właśnie takich imprez gdzie prezentowane jest piękno i estetyka motoryzacji? Przecież nie zawsze najważniejszym kryterium jest spalanie, moc czy cena.

kliknij by powiększyć:

zobacz Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz2