Prezent dla kierowcy idą Święta, Poradnik praktyczny

1
126
prezent dla kierowcy

Prezent dla kierowcy

Grudzień jest miesiącem w którym kupujemy najwięcej prezentów.
Dobrze by było gdybyśmy zwrócili uwagę na prezenty dedykowane kierowcom.
Przeglądając internet można trafić sporo takich rzeczy.
Po pierwsze gadżety, a po drugie upominki wspomagające nas na drodze.
Krótki przegląd owych prezentów: prezent dla kierowcy

prezent dla kierowcy

Prezent dla kierowcy – Rejestrator samochodowy

Pod tą enigmatyczną nazwą kryje się kamera, która podczas jazdy rejestruje przez przednią szybę materiał video. Sprzęt oprócz obrazu zapisuje również datę i godzinę. Po co coś takiego instalować? Odpowiedź jest prosta. Nagranie z takiej kamery może być ważnym argumentem w rozmowie ze sprawcą stłuczki lub policjantami zbyt chętnymi do korzystania z bloczków mandatowych. Po przejechaniu Polski, można też obejrzeć każde udane wyprzedzanie – niektórym podniesie to na pewno ego.

prezent dla kierowcy

Kolejnym dobrym pomysłem może być ( tym razem zabawka)

Prezent dla kierowcy – Auto zdalnie sterowane

Zabawki o większym stopniu skomplikowania zawsze kupowane są dla dzieci, ale często bawią się nimi ich ojcowie. Może tak być w przypadku sterowanych radiowo aut. Wśród nich można znaleźć modele o najróżniejszej wielkości, przeznaczeniu i parametrach. Od aut mogących przewozić małe dzieci po niewielkie auta w różnej skali rozpędzające się do dużych prędkości.

prezent dla kierowcy

Teraz czas na prezent praktyczny

Prezent dla kierowcy – Elektryczny kompresor

O tym, że prawidłowe ciśnienie w kołach jest ważne, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Pompowanie opon za pomocą tradycyjnej, nożnej pompki nie każdemu jednak odpowiada. Ci, którzy wolą zachować siły na inną aktywność nie zawsze też mają możliwość podjechać na stację paliw, docenią kompresor, który po podłączeniu do gniazda zapalniczki sam wykona całą pracę.

prezent dla kierowcy
a może Mikołaj przyniesie Ci nową turbosprężarkę?

To jeszcze jeden praktyczny a za tydzień poszukamy bardziej rozrywkowych prezentów

Prezent dla kierowcy – Zestaw narzędzi

Czym dla kobiet jest biżuteria, tym dla niektórych facetów są narzędzia. Nie oszukujmy się, lubi je mieć każdy facet, nawet ten, którego umiejętności kończą się na wymianie żarówki w domowej lampie. Bardziej zaznajomieni z majsterkowaniem kierowcy z pewnością docenią samochodowy zestaw kluczy, kombinerek i śrubokrętów itp. W razie prostej awarii w trasie może zestaw może okazać się naprawdę potrzebny. A i w domu też przyda się taki mini zestaw.

przeczytaj 65 lat Fabryki Samochodów Osobowych