Nissan głównym partnerem „Kobiecej strony mocy. Odkryj z nami wyższy wymiar kobiecości.”

266

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nissan głównym partnerem

Nissan głównym partnerem 2. edycji „Kobiecej strony mocy. Odkryj z nami wyższy wymiar kobiecości”.

Wydarzenie miało miejsce w sobotę 3 grudnia. Nissan głównym partnerem a reprezentował go stylowy crossover Juke. Samo wydarzenie zostało zorganizowane specjalnie dla kobiet przez portal Oh!me. Organizator zaplanował dyskusje z ekspertami m.in. na tematy związane z miłością, uczuciami, modą, urodą i zdrowiem. Na miejscu znalazły się stoiska, na których można było dokonać zakupów ciuchów, bielizny, kosmetyków oraz biżuterii.

Nissan głównym partnerem

Pokazał się tam również Nissan Juke w żółtym kolorze, z elementami czerni w wykończeniu. Marka także przygotowała niespodziankę – odbył się konkurs podczas którego można było wygrać ten słoneczny model na zimowy weekend. Jak stwierdziła Dorota Pajączkowska, PR Manager Nissana w Polsce – „Juke jest wręcz stworzony dla kobiet, dla których ważny jest design i które lubią dynamiczną, pełną wrażeń jazdę. Oferta Nissan Design Studio pozwala wprowadzić osobiste akcenty do wybranego modelu i dopasować estetykę wnętrza i nadwozia do indywidualnych potrzeb”.

Nissan głównym partnerem

Wydarzenie “Kobieca strona mocy. Odkryj z nami wyższy wymiar kobiecości” odbyła się 3 grudnia w godzinach 11-19 w „Babkach do wynajęcia” przy ul. Młocińskiej 5/7 w Warszawie. Wstęp był bezpłatny. Zapraszamy za rok!

Przeczytaj: Kobieta za kółkiem fakty i mity

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia