Nissan głównym partnerem „Kobiecej strony mocy. Odkryj z nami wyższy wymiar kobiecości.”

0
20
Nissan głównym partnerem

Nissan głównym partnerem 2. edycji „Kobiecej strony mocy. Odkryj z nami wyższy wymiar kobiecości”.

Wydarzenie miało miejsce w sobotę 3 grudnia. Nissan głównym partnerem a reprezentował go stylowy crossover Juke. Samo wydarzenie zostało zorganizowane specjalnie dla kobiet przez portal Oh!me. Organizator zaplanował dyskusje z ekspertami m.in. na tematy związane z miłością, uczuciami, modą, urodą i zdrowiem. Na miejscu znalazły się stoiska, na których można było dokonać zakupów ciuchów, bielizny, kosmetyków oraz biżuterii.

Nissan głównym partnerem

Pokazał się tam również Nissan Juke w żółtym kolorze, z elementami czerni w wykończeniu. Marka także przygotowała niespodziankę – odbył się konkurs podczas którego można było wygrać ten słoneczny model na zimowy weekend. Jak stwierdziła Dorota Pajączkowska, PR Manager Nissana w Polsce – „Juke jest wręcz stworzony dla kobiet, dla których ważny jest design i które lubią dynamiczną, pełną wrażeń jazdę. Oferta Nissan Design Studio pozwala wprowadzić osobiste akcenty do wybranego modelu i dopasować estetykę wnętrza i nadwozia do indywidualnych potrzeb”.

Nissan głównym partnerem

Wydarzenie “Kobieca strona mocy. Odkryj z nami wyższy wymiar kobiecości” odbyła się 3 grudnia w godzinach 11-19 w „Babkach do wynajęcia” przy ul. Młocińskiej 5/7 w Warszawie. Wstęp był bezpłatny. Zapraszamy za rok!

Przeczytaj: Kobieta za kółkiem fakty i mity