SEAT Napędza Emocje w Biznesie – za nami finał akcji

201

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

seat napędza emocje w biznesie

Wyjątkowym spotkaniem z najmocniejszymi autami w gamie SEAT-a zakończyła się akcja SEAT Napędza Emocje w Biznesie.

SEAT Napędza Emocje w Biznesie pokazuje jak coraz silniej angażuje się w działania dla biznesu w Polsce. W ramach akcji SEAT sponsorował tegoroczny Poznań Business Run. A w skali kraju uruchomił konkurs dla uczestników sztafety. Uczestnicy akcji mogli sprawdzić swoje umiejętności aut w jeździe m.in. na szarpaku, slalomie czy też na kręgu poślizgowym.

seat napędza emocje w biznesie

Niemal czterdziestu uczestników i najmocniejsze auta w gamie SEAT-a: Leony w odmianach FR i CUPRA oraz nowy SEAT Ateca. Tak w skrócie wyglądało spotkanie zwycięzców konkursu SEAT Napędza Emocje w Biznesie z hiszpańską marką. Spotkanie odbyło się na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Sobiesława Zasady w Bednarach.

seat napędza emocje w biznesie

– Zależało nam na nagrodzeniu uczestników konkursu SEAT Napędza Emocje w Biznesie wydarzeniem wyjątkowym i w duchu SEAT-a. Czyli pokazującym naszą dynamikę, technologiczne zaawansowanie oraz dostępność dla biznesu – mówi Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR marki SEAT. – Dlatego opracowaliśmy niecodzienny program jazd najszybszymi Leonami oraz nową Atecą, pierwszym SUV-em w naszej gamie, łącząc to z ofertą SEAT For Business.

Wśród zwycięzców konkursu znaleźli się przedstawiciele dużych, znanych w Polsce firm. Dodaje Anna Leciej, Kierownik ds. CRM SEAT. W konkursie brały udział całe drużyny, dlatego podczas sobotniego wydarzenia spotkało się wielu kolegów z pracy. Cieszymy się, że opuszczali ośrodek w Bednarach pełni wrażeń i pozytywnych, motoryzacyjnych emocji.

Seata odkrywa swoją nowość: Seat Ateca X-Perie

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia