Rekordowa sprzedaż modeli Hyundai Tucson i Elantra w październiku

427

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Sukces w sprzedaży modeli Hyundai Tucson i Elantra.

Hyundai Tucson i Elantra rekordowy sukces w sprzedaży obu modeli samochodów na polskim rynku.

Hyundai Tucson i Elantra
Hyundai Tucson

Hyundai Tucson – wiodący model w portfolio marki Hyundai. W październiku najlepiej sprzedającym się SUV-em na polskim rynku. W minionym miesiącu odnotowano aż 662 rejestracje tego modelu, dzięki czemu Tucson wyprzedził dotychczasowych liderów. Wprowadzony do sprzedaży w 2015 roku Hyundai Tucson, produkowany jest w nowoczesnej fabryce w czeskich Nosovicach. A dzięki wyróżniającej stylistyce i wyposażeniu w zaawansowane systemy zapewniające komfort i bezpieczeństwo, pozostaje wizytówką marki Hyundai w Europie.

Hyundai Tucson i Elantra
Hyundai Elantra

Niewątpliwy sukces sprzedażowy odnotował także nowy model Elantra, którego europejska premiera miała miejsce podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Poznaniu. Hyundai Elantra szóstej generacji został najbardziej doceniony na polskim rynku, na który w okresie od stycznia do października trafiło 686 sztuk tego modelu. Tym samym Polska stała się niekwestionowanym liderem sprzedaży Elantry w całej Europie.

Nowy model został wyposażony m.in. w system wykrywania martwego pola (BSD), czy system ostrzegania przed pojazdami nadjeżdżającymi z tyłu (RCTA).  W konstrukcji nadwozia wykorzystano o 32% więcej stali o wysokiej wytrzymałości, w celu uzyskania większej trwałości i sztywności. Samochód jest dostępny z wydajnymi i oszczędnymi jednostkami napędowymi: 1.6 benzyna o mocy 128 KM i 1.6 Diesel o mocy 136 KM.

Hyundai Tucson i Elantra bez wątpienia dwa modele, które zachwycają swoją nowczesnością pod każdym względem.

Hyundai Tucson i Elantra
Hyundai Tucson
Hyundai Tucson i Elantra
Hyundai Elantra

Wszystkie modele marki Hyundai dostępne są z 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, uzupełnioną o 5 lat Assistance i 5 lat kontroli technicznej.

 

Zapraszam również do przeczytania naszego testu: Test Hyundai Tucson CRDI DCT z silnikiem 141KM

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia