Anuluj Mandat Sygnalizacja Świetlna – Czy jesteśmy Osłami?

272

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Mandat Sygnalizacja Świetlna – Pułapki

Skrzyżowania z sygnalizacją świetlną z reguły bywają przeciążone ruchem bardzo niebezpieczne czy jednak kamery z nimi powiązane spełniają swoją rolę? Nadużywanie w Polsce kamer monitoringu jest zjawiskiem powszechnym, czy skrzyżowanie może być pretekstem do kolejnych kamer. Czy umieszczanie ich wszędzie i sprzęgnięcie w system to już naruszenie swobód obywatelskich. Obecnie istnieją już systemy rozpoznawania tablic rejestracyjnych a nawet twarzy kierowcy, system może więc śledzić nasze życie. Jeśli dołożymy takie osobiste ślady jak użycie karty kredytowej czy telefonu komórkowego oraz laptopa(też ma swój unikalny numer w sieci) to…  Anuluj Mandat Sygnalizacja Świetlna – Pułapki na kierowcę.

Jak łatwo można pozyskać nasze dane i manipulować nimi obejrzyjcie na filmie poniżej, Tomek Parol z anuluj-mandat.pl mówi o zagrożeniach inwigilacją. Niestety już dziś w sieci kwitnie handel danymi osobowymi a my dziwimy się czemu otrzymujemy tyle niechcianego spamu. Ten spam jest coraz trafniejszy bo jest oparty o nasze zachowania, co kupujemy, gdzie jeździmy, z jakiego telefonu korzystamy itp. GITD już w kwietniu utraciła możliwość pozyskiwania i przetwarzania danych osobowych ale robi to nadal naruszając nasze prawa. Czy im wolno? No nie bo prawo jest jedno dla wszystkich ale robią to. Czemu? Bo tak wygląda poszanowanie praw obywatelskich u nas, podobnie jest w RPA i Somalii na szczęście u nas jest chłodniej i mniej komarów. Niestety więcej różnic nie ma.

Co nas czeka dalej? Pomijając władzę, inwigilację, te dane mogą wpaść w ręce oszustów którzy sprzedadzą nasze auto kiedy my nim jedziemy na wczasy, Kupią nam nowy samochód(raczej sobie) za nasze pieniądze, my będziemy spłacać kredyt. To są realne zagrożenia.

anuluj mandat sygnalizacja świetlna

anuluj mandat sygnalizacja świetlna 1

anuluj mandat sygnalizacja świetlna 2

anuluj mandat sygnalizacja świetlna 3

anuluj mandat sygnalizacja świetlna 4

 

jak może wyglądać obecnie pozyskiwanie naszych danych pokazuje poniższy śmieszny (chyba tragicznie przerażający) filmik zrobiony przez belgów

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia