Bogusław Linda Motocykle w życiu aktora

971

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bogusław Linda Motocykle

Bogusław Linda Motocykle to jego pasja

Bogusław Linda motocykle i miłość
Bogusław Linda Motocykle w życiu aktora

Podobno wystarczy raz wsiąść na motocykl, aby pokochać go  już na zawsze. Jazda na motocyklu daje nam poczucie niczym nieskrępowanej wolności, której nie można znaleźć nigdzie indziej. Każdego roku przekonują się o tym tysiące osób, które już po jednym sezonie nie wyobrażają sobie życia bez „dwóch kółek”. Motocykle stają się również bardzo popularną rozrywką w świecie gwiazd i celebrytów. Gwiazdy chętnie chwalą się swoimi imponującymi kolekcjami i coraz częściej pokazują się na swoich motorach. Oddanym, wieloletnim fanem i miłośnikiem tych maszyn jest Bogusław Linda. Motocykle są nieodłączną częścią jego życia, ale jak rozpoczęła się jego pasja i czym jeździ legenda polskiego kina?

Bogusław Linda Motocykle od zawsze były jego pasją

Jazda na motorze wielu osobom wydaje się przerażająca i niebezpieczna, natomiast inni już od dziecka marzą o tym, aby móc poczuć wiatr we włosach i przeżyć niezapomniane chwile na dwóch kółkach. Bez wątpienia Bogusław Linda należy do tej drugiej grupy, o czym już niejednokrotnie mówił. Aktor zrobił prawo jazdy na samochód oraz na motocykl bardzo wcześnie, jako młody chłopak i od tamtej pory nie rozstaje się z motorami. Na początku Linda jeździł popularną w tamtych czasach wuefemką. Dopiero kilka lat później przesiadł się na czarną Hondą w typie kultowego Harleya, dzięki której rozpoczęła się jego motocyklowa przygoda.

Bogusław Linda Motocykle to jego prawdziwa miłość

Bogusła Linda Motocykle Harley

Motocyklowa pasja Bogusława Lindy rozwinęła się kilka lat później, kiedy aktor został twarzą Harleya V ROD. Był to tak naprawdę pierwszy motor w jego życiu, dzięki któremu zrozumiał, że motocykle są jego prawdziwą pasją, której chce się oddać na dobre. Był to również moment, w którym aktor na dobre przesiadł się na dwa kółka i wsiąkł w całą motocyklową subkulturę. Mimo upływu lat miłość aktora do dwukołowych maszyn nie zmniejszała się, a wręcz przeciwnie z roku na rok stawała się coraz silniejsza.

Linda doskonale zdaje sobie sprawę, że jazda na motorze jest nie tylko pasjonująca i pełna adrenaliny, lecz także niebezpieczna. Jak sam jednak przyznaje, najbardziej niebezpieczne są motory sportowe, na których nie da się jeździć wolno. Mimo tego, że jest prawdziwym miłośnikiem motocykli. Sam nie nie jeździ na tych, na których można osiągnąć prędkość dwustu, lub trzystu kilometrów na godzinę. Z tego powodu to właśnie Harleye są najczęstszym wyborem, na jaki decyduje się Bogusław Linda. Motocykle to dla niego prawdziwa pasja. Harleye, na których siedzi się niczym w siodle pozwalają, na czerpanie z jazdy tego, co najlepsze, bez obawy o własne życie i zdrowie.

Bogusław Linda Motocykle miejskie Fireweed

Bogusław Linda MotocykleW 2013 roku media obiegła „gorąca” informacja o nowym motocyklu, którym jeździ Bogusław Linda. Mężczyzna  zaprezentował swój nowy motocykl miejski, który od razu zrobił niemałą furorę, głównie przez swój niespotykany dotąd design. Aktor zdecydował się na model 69, produkcji amerykańskiej firmy Fireweed Inc. Jest to dużych gabarytów motocykl miejski, dla którego bazą do stworzenia był kultowy moto Harley Davidson Sportser 1200. Maszyna, na której jeździ Linda, zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo podczas spokojnej jazdy po mieście.

Fireweed 69 jest pierwszym modelem z miejskiej linii motocykli Fireweed Inc. Nowoczesny, minimalistyczny design, ręcznie wykonane wykończenie, skórzane siodło to charakterystyczne cechy motoru, na który zdecydował się aktor. Lekkość wykonania  i duża zwrotność sprawiają, że motor stanowi idealny balans pomiędzy tradycyjnym Harleyem a nowoczesnym, miejskim motorem. Istotnym elementem motocyklu, na który zdecydował się Linda jest jaskrawe wykończenie, które zapewnia odpowiednią widoczność podczas jazdy w mieście. Przyczyną wypadków z udziałem motocyklistów bardzo często jest nieodpowiednie oznakowanie lub słaba widoczność. Nowoczesne wykończenie modelu „69” zapewnia kierowcom maksymalne bezpieczeństwo.

Bogusław Linda – Motocykle z linii custom

Bogusław Linda Motocykle

Motocykl, który wybrał Bogusław Linda to nowoczesna wersja Harleya. Firma Fireweed specjalizuje się w tworzeniu customizowanych motocykli, które za oceanem biją rekordy popularności. W Polsce marka dosyć niedawno otworzyła swój pierwszy garaż i stała się dostępna dla klientów z Polski.  Zbudowany na zamówienie model 69 przeszedł mnóstwo zmian. Dzięki nim został w pełni przystosowany do wymagań jazdy w warunkach miejskich i zapewnia kierowcy, komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Jest to maszyna, która w 100 procentach pasuje do silnego i dojrzałego mężczyzny, jakim bez wątpienia jest Bogusław Linda. Motocykle, które oferuje ta amerykańska marka, mimo dość wysokiej ceny, na pewno z roku na rok będą coraz częściej spotykane na ulicach polskich miast.

Bogusław Linda Motocykle i aktorstwo

Bez wątpienia Bogusław Linda jest jedną z największych legend polskiego kina. Znany z wielu bijących rekordy popularności aktor kojarzony jest z siłą, odwagą i męskością, do których idealnie pasują duże, klasyczne motocykle.  Zarówno w życiu prywatnym, jak i na ekranie aktor bardzo często pojawia się w towarzystwie sportowych samochodów oraz pięknych motocykli. W jego przypadku udaje się połączyć te dwie pasje, dzięki czemu aktor może realizować się w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Mówiąc o gwiazdach i motoryzacji najczęściej mamy przed oczami szybkie sportowe samochody, warte setki tysięcy dolarów,  które są marzeniem niemal każdego z nas. Warto jednak wiedzieć, że motocykle są wśród gwiazd równie popularne jak samochody, jednak mówi się o nich zdecydowanie mniej. Świat motocykli łączy się ze światem gwiazd równie często, czego najlepszym przykładem jest Bogusław Linda. W tego przypadku pasja do pięknych, tradycyjnych motorów mimo upływu lat pozostała niezmienna i bardzo prawdopodobne, że aktor zaskoczy nas jeszcze niejedną, imponującą maszyną na dwóch kółkach, która pojawi się w jego kolekcji.

Marek Kotański Wypadek i przyczyny tragedii

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia