Test Hyundai Tucson CRDI 141KM

0
290
Test Hyundai Tucson CRDI 141KM

Test Hyundai Tucson CRDI 141KM

Nowy Hyundai Tucson CRDI to auto wobec którego ciężko jest przejść obojętnie. Nieco większy od swojego poprzednika ix35, idący w stronę topowego koreańskiego SUV-a Santa Fe. Hyundai Tucson mimo obustronnych podobieństw posiada swój indywidualny styl i trudno odmówić mu niewątpliwego uroku. Test Hyundai Tucson CRDI 141KM

 

Test Hyundai Tucson CRDI 141KM – Co znajdziemy w środku?

 

Hyundai Tucson CRDI mimo zwiększonych gabarytów posiada nieco mniejszych bagażnika od starszego kolegi ix35 (ix35 591 litrów, Tucson 513 litrów). Zmniejszona powierzchnia bagażnika obróciła się jednak na plus w stronę powierzchni samego wnętrza.

 

Panel rozdzielczy jest ergonomiczny i przemyślany. Wszystkie potrzebne przyciski znajdziemy w zasięgu dłoni, są czytelne i intuicyjne. Do jazdy nowym SUV-em zachęca również kolorystyka wnętrza, która niewątpliwie należy do jednej z bardziej udanych.

 

Test Hyundai Tucson CRDI 141KM

 

Jazda Hyundai’em Tucson to sama przyjemność. Począwszy od obszernych i wygodnych foteli, przez kulturę pracy, aż do obszernego wyposażenia podwyższających jej komfort.

 

Silnik Tucsona pracuje niezwykle cicho, co zważywszy na duże gabaryty auta jest dużym zaskoczeniem. A auto sunie po drodze, jak po maśle, dzięki bardzo dobremu zawieszeniu, który tłumi wszelkie drogowe nierówności.

 

Auto może być wyposażone w nawigację, a także dwustrefową automatyczną klimatyzację. Na plus dla komfortu użytkowania auta są również podgrzewane przednie i tylne fotele, które posiadają szeroką możliwość regulacji.

pełny test Test Hyundai Tucson CRDI DCT z silnikiem 141KM

Test Hyundai Tucson CRDI 141KM