Test Hyundai Tucson CRDI 141KM

491

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Test Hyundai Tucson CRDI 141KM

Test Hyundai Tucson CRDI 141KM

Nowy Hyundai Tucson CRDI to auto wobec którego ciężko jest przejść obojętnie. Nieco większy od swojego poprzednika ix35, idący w stronę topowego koreańskiego SUV-a Santa Fe. Hyundai Tucson mimo obustronnych podobieństw posiada swój indywidualny styl i trudno odmówić mu niewątpliwego uroku. Test Hyundai Tucson CRDI 141KM

 

Test Hyundai Tucson CRDI 141KM – Co znajdziemy w środku?

 

Hyundai Tucson CRDI mimo zwiększonych gabarytów posiada nieco mniejszych bagażnika od starszego kolegi ix35 (ix35 591 litrów, Tucson 513 litrów). Zmniejszona powierzchnia bagażnika obróciła się jednak na plus w stronę powierzchni samego wnętrza.

 

Panel rozdzielczy jest ergonomiczny i przemyślany. Wszystkie potrzebne przyciski znajdziemy w zasięgu dłoni, są czytelne i intuicyjne. Do jazdy nowym SUV-em zachęca również kolorystyka wnętrza, która niewątpliwie należy do jednej z bardziej udanych.

 

Test Hyundai Tucson CRDI 141KM

 

Jazda Hyundai’em Tucson to sama przyjemność. Począwszy od obszernych i wygodnych foteli, przez kulturę pracy, aż do obszernego wyposażenia podwyższających jej komfort.

 

Silnik Tucsona pracuje niezwykle cicho, co zważywszy na duże gabaryty auta jest dużym zaskoczeniem. A auto sunie po drodze, jak po maśle, dzięki bardzo dobremu zawieszeniu, który tłumi wszelkie drogowe nierówności.

 

Auto może być wyposażone w nawigację, a także dwustrefową automatyczną klimatyzację. Na plus dla komfortu użytkowania auta są również podgrzewane przednie i tylne fotele, które posiadają szeroką możliwość regulacji.

pełny test Test Hyundai Tucson CRDI DCT z silnikiem 141KM

Test Hyundai Tucson CRDI 141KM

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia