Test Hyundai Tucson CRDI automat

0
651
Test Hyundai Tucson CRDI automat

Test Hyundai Tucson CRDI automat

Nowy Hyundai Tucson CRDI jest większy od swojego poprzednika Hyundai’a ix35. A jego zwiększone gabaryty widać już za pierwszym rzutem oka. Ostro prowadzona linia karoserii sprawia, że nowy koreański SUV jest bardziej szorstki i męski. Spore zmiany stylistyczne nie są jednak niczym złym, a wręcz przeciwnie cieszą oko. Nie trzeba być znawcą, aby uznać nowego Hyundai’a za ładne auto. Test Hyundai Tucson CRDI automat.

 

Test Hyundai Tucson CRDI automat – Jak wygląda wnętrze?

 

Wnętrze nowego Hyundai’a jest minimalistyczne – co w sumie nie powinno dziwić, w końcu jego producentami są Azjaci. Wszystkie potrzebne przyciski znajdują się w jednym miejscu, w zasadzie na wyciągniecie ręki. Doskonałe rozplanowanie panelu rozdzielczego idealnie uzupełnia się z jego ciekawą i estetyczną kolorystyką.

 

Test Hyundai Tucson CRDI

 

Auto doskonale sprawdzi się do codziennej jazdy. Przednie fotele nie dość, że są podgrzewane (podobnie, jak kierownica) to jeszcze są bardzo obszerne i wygodne. Co sprawia, że jazda Hyundai’em to czysta przyjemność.

 

Nie można narzekać również na kulturę jazdy Tucsona. Silnik pracuje cicho, a wszelkie nierówności podłoża niweluje dobre zawieszenie.

 

Test Hyundai Tucson CRDI automat – Akcesoria

 

W nowym Hyundai’u znajdziemy również atrakcyjne wyposażenie dodatkowe. Oprócz standardowych już – nawigacji i dwustrefowej klimatyzacji – Tucson może być wyposażony w elektrycznie zamykaną i otwieraną klapę bagażnika oraz asystenta pasa ruchu.

 

Pasażerowie na tylnych siedzeniach nie będą musieli zazdrościć tym siedzącym z przodu. Tylne fotele również są podgrzewane.

pełny opis testu Test Hyundai Tucson CRDI DCT z silnikiem 141KM

Test Hyundai Tucson CRDI automat