Test Hyundai Tucson CRDI automat

869

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Test Hyundai Tucson CRDI automat

Test Hyundai Tucson CRDI automat

Nowy Hyundai Tucson CRDI jest większy od swojego poprzednika Hyundai’a ix35. A jego zwiększone gabaryty widać już za pierwszym rzutem oka. Ostro prowadzona linia karoserii sprawia, że nowy koreański SUV jest bardziej szorstki i męski. Spore zmiany stylistyczne nie są jednak niczym złym, a wręcz przeciwnie cieszą oko. Nie trzeba być znawcą, aby uznać nowego Hyundai’a za ładne auto. Test Hyundai Tucson CRDI automat.

 

Test Hyundai Tucson CRDI automat – Jak wygląda wnętrze?

 

Wnętrze nowego Hyundai’a jest minimalistyczne – co w sumie nie powinno dziwić, w końcu jego producentami są Azjaci. Wszystkie potrzebne przyciski znajdują się w jednym miejscu, w zasadzie na wyciągniecie ręki. Doskonałe rozplanowanie panelu rozdzielczego idealnie uzupełnia się z jego ciekawą i estetyczną kolorystyką.

 

Test Hyundai Tucson CRDI

 

Auto doskonale sprawdzi się do codziennej jazdy. Przednie fotele nie dość, że są podgrzewane (podobnie, jak kierownica) to jeszcze są bardzo obszerne i wygodne. Co sprawia, że jazda Hyundai’em to czysta przyjemność.

 

Nie można narzekać również na kulturę jazdy Tucsona. Silnik pracuje cicho, a wszelkie nierówności podłoża niweluje dobre zawieszenie.

 

Test Hyundai Tucson CRDI automat – Akcesoria

 

W nowym Hyundai’u znajdziemy również atrakcyjne wyposażenie dodatkowe. Oprócz standardowych już – nawigacji i dwustrefowej klimatyzacji – Tucson może być wyposażony w elektrycznie zamykaną i otwieraną klapę bagażnika oraz asystenta pasa ruchu.

 

Pasażerowie na tylnych siedzeniach nie będą musieli zazdrościć tym siedzącym z przodu. Tylne fotele również są podgrzewane.

pełny opis testu Test Hyundai Tucson CRDI DCT z silnikiem 141KM

Test Hyundai Tucson CRDI automat

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia