Ford Edge Sport wszystko zacznij tu…

134
Ford Edge Sport

Ford Edge Sport

Rynek europejski łaknie samochodów klasy SUV. Coraz więcej producentów samochodów odpowiada na to łaknienie i sprowadza do Europy modele, które zdobyły popularność choćby w Stanach. Bo to – w przeciwieństwie do Europy – rynek samochodów klasy SUV jest bardzo nasycony, a mieszkańcy Ameryki przebierać mogą w dużych samochodach niczym w cukierkach z supermarketu.  Ford Edge Sport.

 

Ford Edge Sport – Nowy Ford?

 

Amerykanie Forda Edge wprowadzili na rynek polski już w lutym 2016 roku, jednak mało kto słyszał o tym wydarzeniu. Ford Edge Twin Turbo nie posiadał intensywnej kampanii reklamowej, stąd przyszli właściciele aut mogli czuć się zaskoczeni odwiedzając salony Forda i widząc znany z amerykańskiego rynku model.

 

Ford Edge Sport – Imponujące gabaryty

 

Ford Edge Twin Turbo, jak przystało na samochód klasy SUV, jest całkiem pokaźnych rozmiarów. Amerykanie jednak poszli o krok dalej, gdyż okazuje się, że jest on największym w swojej klasie – przynajmniej jeśli chodzi o powierzchnię wewnętrzną.

 

Do nowego Forda wykorzystano podwozie, które znamy już z innych topowych modeli Forda – Mondeo, Galaxy itp. Zastosowanie go w SUVie okazało się strzałem w dziesiątkę. Auto prezentuje się bardzo atrakcyjnie, a męska, atletyczna sylwetka przypadnie do gustu prawdopodobnie sporej części męskiego grona kierowców.

 

Ford Edge Sport – Przestronne przestrzenie

 

Ford Edge Twin Turbo w środku prezentuje się równie dobrze. Już na pierwszy rzut oka widzimy, że w aucie spokojnie zmieści się wysoki i postawny mężczyzna. Fotele – zarówno przednie, jak i tylne – są komfortowe i mają wiele możliwości dostosowania.

Kompletna opinia o Edgu Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge …w nieznane? 

 

Ford Edge Sport
Ford Edge Sport jest w środku ogromny