Ford Edge Sport wszystko zacznij tu…

301

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ford Edge Sport

Ford Edge Sport

Rynek europejski łaknie samochodów klasy SUV. Coraz więcej producentów samochodów odpowiada na to łaknienie i sprowadza do Europy modele, które zdobyły popularność choćby w Stanach. Bo to – w przeciwieństwie do Europy – rynek samochodów klasy SUV jest bardzo nasycony, a mieszkańcy Ameryki przebierać mogą w dużych samochodach niczym w cukierkach z supermarketu.  Ford Edge Sport.

 

Ford Edge Sport – Nowy Ford?

 

Amerykanie Forda Edge wprowadzili na rynek polski już w lutym 2016 roku, jednak mało kto słyszał o tym wydarzeniu. Ford Edge Twin Turbo nie posiadał intensywnej kampanii reklamowej, stąd przyszli właściciele aut mogli czuć się zaskoczeni odwiedzając salony Forda i widząc znany z amerykańskiego rynku model.

 

Ford Edge Sport – Imponujące gabaryty

 

Ford Edge Twin Turbo, jak przystało na samochód klasy SUV, jest całkiem pokaźnych rozmiarów. Amerykanie jednak poszli o krok dalej, gdyż okazuje się, że jest on największym w swojej klasie – przynajmniej jeśli chodzi o powierzchnię wewnętrzną.

 

Do nowego Forda wykorzystano podwozie, które znamy już z innych topowych modeli Forda – Mondeo, Galaxy itp. Zastosowanie go w SUVie okazało się strzałem w dziesiątkę. Auto prezentuje się bardzo atrakcyjnie, a męska, atletyczna sylwetka przypadnie do gustu prawdopodobnie sporej części męskiego grona kierowców.

 

Ford Edge Sport – Przestronne przestrzenie

 

Ford Edge Twin Turbo w środku prezentuje się równie dobrze. Już na pierwszy rzut oka widzimy, że w aucie spokojnie zmieści się wysoki i postawny mężczyzna. Fotele – zarówno przednie, jak i tylne – są komfortowe i mają wiele możliwości dostosowania.

Kompletna opinia o Edgu Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge …w nieznane? 

 

Ford Edge Sport
Ford Edge Sport jest w środku ogromny

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia