Ford Edge Twin Turbo Sport FAJNY??

0
109
Ford Edge Twin Turbo Sport

Jak prezentuje się Ford Edge Twin Turbo Sport?

Popularność SUV-ów na rynkach europejskich w ostatnich latach gwałtownie wzrosła. Producenci z trudem nadążają za oczekiwaniami klientów, które wraz ze wzrostem zainteresowania stały się większe. Typowe dla amerykanów auta jeszcze kilka lat temu nie cieszyły się takim uznaniem, stąd wiele modeli SUV-ów znanych już amerykanom do Polaków docierają z opóźnieniem. Tego przykładem jest choćby “nowy” model Forda – Edge Twin Turbo. Ford Edge Twin Turbo Sport.

 

Ford Edge Twin Turbo Sport – Co warto wiedzieć o aucie?

 

Trudno powiedzieć, aby Ford Edge Twin Turbo wziął polski rynek szturmem. O kampanii reklamowej słyszał mało kto podobnie, jak o pojawieniu się go u polskich dealerów. W naszych rodzimych salonach gości już on od lutego 2016 roku.

 

To, że mało kto o nim słyszał nie świadczy jednak, że jest to auto słabe. A nawet wręcz przeciwnie. Ford Edge Twin Turbo jest autem, które należy do bardziej udanych przedstawicieli w swojej klasie, i trudno jest się w nim do czegokolwiek przyczepić.

 

Jak prezentuje się Ford Edge Twin Turbo Sport?

 

Już na pierwszy rzut oka przyciąga wzrok swoją masywnością. Trudno nie dostrzec, że auto jest duże, co potwierdzają szczegółowe pomiary (4848 mm długości, 1981 mm szerokości oraz 1692 mm wysokości). Okazały SUV imponuje rozmiarami nie tylko na zewnątrz, ale również od środka.

 

Tuż przed wejściem do auta otrzymujemy przedsmak jego wewnętrznej przestronności. Drzwi rozciągają się w tym modelu, aż do samej podłogi. Wewnętrzna przestrzeń, według specjalistów Forda, liczy sobie najwięcej w tej klasie auta – zarówno pod względem wysokości, jak i szerokości.

 

 

wszystko co chcecie wiedzieć o Edgu Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge …w nieznane? 

Ford Edge Twin Turbo Sport
zegary to jeden duży wyświetlacz