Skoda Fabia w nowej ofercie Color Concept

552

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Skoda Fabia

Skoda Fabia w nowej ofercie Color Concept, stwórz auto dopasowane do Ciebie!

Skoda Fabia

 

Skoda Fabia to jeden z najpopularniejszych modeli marki w Polsce. W październiku zanotowano znaczny wzrost sprzedaży tego modelu w stosunku do analogicznego miesiąca 2015 roku. Teraz, marka po raz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Oferuje atrakcyjną stylistykę, bogate możliwości konfiguracji oraz liczne korzyści w kampanii „Skoda ma Twoje kolory”.

 

W swojej ofercie Skoda Fabia posiada aż 122 kombinacje kolorystyczne, 14 kolorów nadwozia oraz 4 rodzaje wnętrza.  Teraz klienci mogą spersonalizować swoje auto, według własnej koncepcji. Dodatkowo marka oferuje całą gamę multimediów m.in. funkcję SmartLink, która integruje smartfon z samochodem, nawigację Amundsen z 6,5-calowym ekranem i system ŠKODA Surround z 6 głośnikami.

 

Z korzyścią dla nowych klientów marka proponuje również rozwiązanie „Jak w abonamencie” tzn. wysokość miesięcznej raty samochodu to jedynie 1% jego wartości – wkład początkowy wynosi 25%, okres kredytu trwa 48 miesięcy, a ostania rata ustalana jest indywidualnie w umowie.

 

Skoda FabiaSkoda FabiaSkoda Fabia

 

Przeczytaj również: Test Skoda Yeti TSI manual Monte Carlo!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia