Test Ford Edge Twin Turbo – jest DUŻY

706

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Test Ford Edge Twin Turbo

Test Ford Edge Twin Turbo – jak wypada w testach?

Ford Edge Twin Turbo wszedł na polski rynek w lutym 2016 roku. I jest odpowiedzią amerykańskiej marki na coraz większe europejskie i globalne zapotrzebowanie na SUV-y. Liczba samochodów tego typu na europejskich drogach rośnie, o czym świadczyć mogą statystyki sprzedażowe. Test Ford Edge Twin Turbo.

 

Test Ford Edge Twin Turbo – Co warto wiedzieć o aucie?

 

Ford Edge Twin Turbo został zbudowany na podwoziu, które znane jest już z innych modeli Forda – m.in. Mondeo, S-Max, czy Galaxy. SUV Forda, jak przystało na auto tej klasy, ma charakterystyczną mocną i atletyczną sylwetkę, która zapewne przypadnie do gustu większości panów.

 

Test Ford Edge Twin Turbo – Jak prezentuje się w środku?

 

Już zanim otworzymy drzwi do nowego Forda zostaniemy oszołomieni ich wielkością. Drzwi w Edge Twin Turbo są potężne i ciągną się, aż do samej podłogi. Wrażenie przestronności nie opuści nas nawet, gdy znajdziemy się już w środku auta. Specjaliści Forda twierdzą, iż nowy model ich auta posiada największą w swojej klasie odległość pomiędzy siedziskiem a dachem, co niewątpliwie zainteresuje osoby o sporym wzroście.

Test Ford Edge Twin Turbo

Wnętrze nowego Forda nie jest tylko wysokie, ale również szerokie. Szerokość kabiny na wysokości ramion wynosi aż 1536 mm. Komfort jazdy, zarówno na przednich, jak i tylnych siedzeniach jest wysoki, a pasażerowie nie powinni narzekać ani na brak miejsca, ani wrażeń – widoki za oknem mogą obserwować nie tylko z okien bocznych, ale również panoramicznego okna dachowego.

 

Trudno narzekać również na projekt deski rozdzielczej. Wygląda on bardzo podobnie do tego zastosowanego w Galaxy.

pełna opinia o nowym SUVie Forda Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge …w nieznane?

Test Ford Edge Twin Turbo
Test Ford Edge Twin Turbo – ogromny bagażnik
Test Ford Edge Twin Turbo
Test Ford Edge Twin Turbo – z tyłu na prawdę dużo miejsca

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia