Anuluj Mandat punkty karne – nowe zasady 2017 …prawo jazdy też

0
2570
Anuluj Mandat punkty karne - nowe zasady 2017Anuluj Mandat punkty karne - nowe zasady 2017

Anuluj Mandat punkty karne – nowe zasady 2017

Same niespodzianki i prezenty dla kierowców na Mikołaja i Nowy Rok, Pan Minister uwielbia nas rozpieszczać więc będą atrakcje. Zacznijmy od cukiereczka bo potem będzie już tylko gorzko. Tak więc od 2017 nie będzie można sumować punktów karnych, nie będzie więc można stracić prawa jazdy w czasie jednego ciągu wykroczeń. Niestety stróże prawa, ha, ha jaki eufemizm, tak więc Policja nie będzie mogła urządzać polowań na prawo jazdy. Anuluj Mandat punkty karne – nowe zasady 2017 to ochrona przed idiotyczną interpretacją kodeksu wykroczeń. Jak się bronić?

Niestety jest to jedyna dobra wiadomość bo reszta brzmi już znacznie gorzej a jak? posłuchajcie audycji. Tomek Parol nieustraszony łowca wampirów przybliży Wam zmiany w kodeksie wykroczeń jakie Pan Mini-Ster nam wypocił. Nie będzie kasowania punktów na kursach reedukacyjnych, druga utrata za punkty to kompletna utrata prawa jazdy. Stajemy się nowym kursantem i nic z przeszłości się już nie liczy, czy ulga do polisy też nie? W jaki sposób będzie realizowany przepływ informacji między instytucjami by nas zmusić do uległości?

Nowy kierowca ma mieć dwu letni okres próbny, czyli my jako nowi też. Ceny mandatów wzrosną, nie będzie można odmówić przyjęcia mandatu. Czy trafimy za kratki za niezapłacone mandaty, czy inna forma represji jeszcze gorsza… posłuchajcie audycji.

Anuluj Mandat punkty karne - nowe zasady 2017

 

Anuluj Mandat punkty karne – nowe zasady 2017 cz1

 

 

Anuluj Mandat punkty karne – nowe zasady 2017 cz2

Anuluj Mandat punkty karne – nowe zasady 2017 cz3

Anuluj Mandat punkty karne – nowe zasady 2017 cz4

 

Obowiązkowy nowy dokument dla kierowcy koniecznie przeczytaj bo to kolejna porcja atrakcji.