Robert Lewandowski samochody to jego druga pasja

4841
Robert Lewandowski Samochody

Robert Lewandowski samochody w garażu kapitana polskiej reprezentacji.

Robert Lewandowski samochody piłkarza
Robert Lewandowski samochody kapitana polskiej drużyny

Sukces podczas Euro 2016, szereg wygranych spotkań w drodze na mundial w Rosji i coraz większa radość kibiców. Drużyna biało – czerwonych daje nam coraz więcej radości i powodów do domu, a jej nieodłącznym elementem jest Robert Lewandowski, który jest kapitanem drużyny i jednym z najbardziej popularnych polskich sportowców na świecie. Poza boiskiem „Lewy” jest prawdziwym fanem motoryzacji i wspaniałych samochodów. Zobaczmy, jaką kolekcję w swoim garażu posiada Robert Lewandowski. Samochody piłkarza robią naprawdę duże wrażenie.

Robert Lewandowski samochody w życiu początkującego piłkarza.

Robert Lewandowski Samochody w garażu kapitana polskiej reprezentacji - matiz
Robert Lewandowski Samochody w garażu kapitana polskiej reprezentacji – matiz

Każdy młody chłopak chce jak najszybciej jeździć autem, Tak było również w przypadku Roberta Lewandowskiego, który swoją przygodę z motoryzacją zaczął bardzo niewinnie. Pierwszym samochodem „Lewego”, który de facto otrzymał od swojego ojca, był Daewoo Matiz. Maksymalna prędkość pierwszego auta piłkarza to 152km/h. Obecnie, modele, które znajdują się w garażu kapitana naszej reprezentacji mogą osiągać prędkość ponad 300 km/h, więc ciężko je nawet porównywać z pierwszym samochodem piłkarza.

Motoryzacyjne doświadczenie „Legewo” z roku na rok rosło, a piłkarz szybko zaczął powiększać swoją kolekcję. Pierwszym samochodem, który Lewandowski kupił za własne pieniądze, był Fiat Bravo. Kilkanaście lat temu było to jedno z najbardziej popularnych aut, które gwarantowało komfortową i bezpieczną jazdę. Najlepsza wersja Bravo napędzana była 2-litrowym silnikiem benzynowym, co pozwalało osiągnąć „setkę” w ok. 8 sekund. Niewiele później do kolekcji polskiego napastnika trafił również Ford Sierra. Najlepiej wyposażony model pozwalał na szybką jazdę i wysoki komfort, co z pewnością rozbudziło w piłkarzu miłość do szybkich samochodów.

Robert Lewandowski samochody, które robią wrażenie.

Jako jeden z najlepszych piłkarzy Bundesligi „Lewy” często zmieniał swoje samochody i decydował się na modele coraz wyższej klasy. Jednym z aut, którego mógł mu pozazdrościć chyba każdy był Mercedes CL 63 AMG. Luksusowe copue, którym jeździł Lewy jest warte ok. 750 tys. złotych. Silnik V8 o mocy 544 KM umożliwiał szybkie rozpędzenie się nawet do 250 km/h. W takim samochodzie piłkarz polskiej reprezentacji mógł rozpędzić się do „setki” w 4,5 sekundy.

Robert Lewandowski Samochody Porsche
Robert Lewandowski Samochody Porsche

Auta, które pojawiały i pojawiają się w garażu piłkarza, robią naprawdę ogromne wrażenie. , którym niewiele później jeżdził „Lewy” to prawdziwa perełka wśród sportowych samochodów. Najlepsza wersja tego modelu napędzana była przez silnik o mocy 420 KM. Kapitan polskiej kadry mógł w nim osiągać prędkość przekraczającą 280 km/h. Cena tych samochodów rozpoczyna się od ok. 800 000 tysięcy złotych. Warto wspomnieć, że sportowe Porsche Lewandowskiego w lutym 2014 zostało okradzione. Pewnej nocy z auta „Lewego” zniknęły aluminiowe felgi, przez to podwozie luksusowego SUV-a zostało uszkodzone.