Robert Lewandowski samochody to jego druga pasja

5162

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Robert Lewandowski Samochody

Robert Lewandowski samochody w garażu kapitana polskiej reprezentacji.

Robert Lewandowski samochody piłkarza
Robert Lewandowski samochody kapitana polskiej drużyny

Sukces podczas Euro 2016, szereg wygranych spotkań w drodze na mundial w Rosji i coraz większa radość kibiców. Drużyna biało – czerwonych daje nam coraz więcej radości i powodów do domu, a jej nieodłącznym elementem jest Robert Lewandowski, który jest kapitanem drużyny i jednym z najbardziej popularnych polskich sportowców na świecie. Poza boiskiem „Lewy” jest prawdziwym fanem motoryzacji i wspaniałych samochodów. Zobaczmy, jaką kolekcję w swoim garażu posiada Robert Lewandowski. Samochody piłkarza robią naprawdę duże wrażenie.

Robert Lewandowski samochody w życiu początkującego piłkarza.

Robert Lewandowski Samochody w garażu kapitana polskiej reprezentacji - matiz
Robert Lewandowski Samochody w garażu kapitana polskiej reprezentacji – matiz

Każdy młody chłopak chce jak najszybciej jeździć autem, Tak było również w przypadku Roberta Lewandowskiego, który swoją przygodę z motoryzacją zaczął bardzo niewinnie. Pierwszym samochodem „Lewego”, który de facto otrzymał od swojego ojca, był Daewoo Matiz. Maksymalna prędkość pierwszego auta piłkarza to 152km/h. Obecnie, modele, które znajdują się w garażu kapitana naszej reprezentacji mogą osiągać prędkość ponad 300 km/h, więc ciężko je nawet porównywać z pierwszym samochodem piłkarza.

Motoryzacyjne doświadczenie „Legewo” z roku na rok rosło, a piłkarz szybko zaczął powiększać swoją kolekcję. Pierwszym samochodem, który Lewandowski kupił za własne pieniądze, był Fiat Bravo. Kilkanaście lat temu było to jedno z najbardziej popularnych aut, które gwarantowało komfortową i bezpieczną jazdę. Najlepsza wersja Bravo napędzana była 2-litrowym silnikiem benzynowym, co pozwalało osiągnąć „setkę” w ok. 8 sekund. Niewiele później do kolekcji polskiego napastnika trafił również Ford Sierra. Najlepiej wyposażony model pozwalał na szybką jazdę i wysoki komfort, co z pewnością rozbudziło w piłkarzu miłość do szybkich samochodów.

Robert Lewandowski samochody, które robią wrażenie.

Jako jeden z najlepszych piłkarzy Bundesligi „Lewy” często zmieniał swoje samochody i decydował się na modele coraz wyższej klasy. Jednym z aut, którego mógł mu pozazdrościć chyba każdy był Mercedes CL 63 AMG. Luksusowe copue, którym jeździł Lewy jest warte ok. 750 tys. złotych. Silnik V8 o mocy 544 KM umożliwiał szybkie rozpędzenie się nawet do 250 km/h. W takim samochodzie piłkarz polskiej reprezentacji mógł rozpędzić się do „setki” w 4,5 sekundy.

Robert Lewandowski Samochody Porsche
Robert Lewandowski Samochody Porsche

Auta, które pojawiały i pojawiają się w garażu piłkarza, robią naprawdę ogromne wrażenie. , którym niewiele później jeżdził „Lewy” to prawdziwa perełka wśród sportowych samochodów. Najlepsza wersja tego modelu napędzana była przez silnik o mocy 420 KM. Kapitan polskiej kadry mógł w nim osiągać prędkość przekraczającą 280 km/h. Cena tych samochodów rozpoczyna się od ok. 800 000 tysięcy złotych. Warto wspomnieć, że sportowe Porsche Lewandowskiego w lutym 2014 zostało okradzione. Pewnej nocy z auta „Lewego” zniknęły aluminiowe felgi, przez to podwozie luksusowego SUV-a zostało uszkodzone.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia