Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz5 HOSTESSY

329

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz5 HOSTESSY

Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz5 HOSTESSY

Wiele się działo na wystawach motoryzacyjnych, mijający rok dał dużo nowych modeli ale też i rozwiązań. Świat zmierza w kierunku samochodów elektrycznych trochę tak owczym pędem bo nie każdy kraj ma warunki ku temu. Jeśli w Norwegii i Szwecji 100% prądu pochodzi albo z elektrowni wodnych albo z atomowych to w Polsce 95% prądu jest ze spalania kopalin. Jak więc można mówić o zeroemisyjnych samochodach elektrycznych we wszystkich krajach? W Polsce elektryczny samochód przyczynia się do większej emisji zanieczyszczeń jak diesel z katalizatorem to jaki jest sens? Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz5 HOSTESSY, jest na czym oko…

Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz5 HOSTESSY

Oczywiście głupota polityków ma swe podłoże raz w wykształceniu, z reguły uczyli się w uczelniach gdzie wykładowcy są mierni albo w charakterze. Polityka to skok na kasę a nie misja, misja to światopogląd i zasady którymi znakomita większość naszych polityków nie może się pochwalić. Tak więc dziś chcemy pokazać tą piękniejszą twarz motoryzacji i to dosłownie. Zebraliśmy zdjęcia hostess z ważniejszych imprez na jakich byliśmy by udowodnić że bez pięknych kobiet motoryzacja nie ma sensu. Życzymy przy tym Wam i sonie by 2017 rok był jeszcze ciekawszy i byśmy mogli wam dostarczać więcej dobrych wiadomości.

Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz5 HOSTESSY

Oczywiście zajrzyjcie do poprzednich artykułów gdzie pokazaliśmy Wam wszystko to co najlepsze z premier aut. Oczywiście jest to nasze subiektywne zdanie niemniej jednak możecie wyrobić swoje. Po Nowym Roku czeka nas znów cała masa Motoryzacyjnych Show i znów dla Was tam będziemy by pokazać to co najlepsze. Poniżej link do premier samochodowych, zacznijcie od części pierwszej, jest co oglądać!!!

zobacz premiery samochodów Najciekawsze premiery motoryzacyjne roku 2016 cz1 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia