anuluj mandat fotoradary 2017 powrót !!!

826

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót

No to worek z prezentami się rozsypał, anuluj mandat fotoradary 2017 powrót, wielki powrót, zaczynamy od Stolicy. Stołeczny ratusz dogadał się z GITD jako że samorząd sam nie może a Inspekcja chętnie za opłatą wesprze. Ciekawe jak będą się dzielić łupami, miejmy nadzieję że dla przyzwoitości choć część z nowych urządzeń stanie tam gdzie poprawi bezpieczeństwo a nie będzie nabijać kabzę miasta. Szlachetność poprawy bezpieczeństwa kłóci się z pazernością samorządowców, oczywiście tak ładnie tłumaczą że muszą zwrócić sobie wydatki a potem okazuje się że zapominają o misji i wyłącznie uzupełniają budżet.

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót
żarty się skończyły, teraz będzie sprzęt najnowszej generacji

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót – będzie uczciwie?

Oczywiście jest to pułapka na przyjezdnych bo miejscowi i ci co uczęszczają trasą wiedzą gdzie zwolnić więc poza obrębem urządzenia bezpieczniej nigdzie nie będzie. Dlatego właśnie w cywilizowanym świecie takie skrzynki ustawia się właśnie w newralgicznych miejscach i dodatkowo oznacza że stoją. Tylko w ten sposób spełnią swoją rolę, rolę studzącą a nie łupiącą z zaskoczenia. Takie działania obnażają prawdziwą postawę polityków pozbawionych skrupułów i przyzwoitości pokazując ich prawdziwe zainteresowania.

Posłuchajcie co nas czeka, czy zaczynając od Warszawy Polska znów się zapełni fotoradarami? A może nastąpi cudowna przemiana i równolegle wydadzą podobne środki na edukację i profilaktykę? Rozmarzyłem się oszołomiony snem o politykach przyzwoitych. Przypomnijcie sobie jak PO opierało się odebraniu fotoradarów gminom a tuż przed wyborami szybciutko im je odebrali licząc na głosy kierowców. Nie udało się, wszyscy już znamy prawdziwe oblicze władzy. Co na to niestrudzony wojownik Tomasz Parol z anuluj-mandat.pl ? posłuchajcie.

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót
najnowszy sprzęt pozbawiony wad poprzedników

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót 1

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót 2

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót 3

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót 4

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót 4
anuluj mandat fotoradary 2017 powrót ale z identyfikacją auta i twarzy kierującego. MAMY CIĘ!!!

przeczytaj koniecznie inne ciekawostki i niespodzianki przyszykowane na Nowy Rok specjalnie z myślą o kierowcach i ich portfelach Anuluj Mandat punkty karne – nowe zasady 2017

…prawo jazdy też

anuluj mandat

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia