anuluj mandat fotoradary 2017 powrót !!!

1
593

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót

No to worek z prezentami się rozsypał, anuluj mandat fotoradary 2017 powrót, wielki powrót, zaczynamy od Stolicy. Stołeczny ratusz dogadał się z GITD jako że samorząd sam nie może a Inspekcja chętnie za opłatą wesprze. Ciekawe jak będą się dzielić łupami, miejmy nadzieję że dla przyzwoitości choć część z nowych urządzeń stanie tam gdzie poprawi bezpieczeństwo a nie będzie nabijać kabzę miasta. Szlachetność poprawy bezpieczeństwa kłóci się z pazernością samorządowców, oczywiście tak ładnie tłumaczą że muszą zwrócić sobie wydatki a potem okazuje się że zapominają o misji i wyłącznie uzupełniają budżet.

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót
żarty się skończyły, teraz będzie sprzęt najnowszej generacji

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót – będzie uczciwie?

Oczywiście jest to pułapka na przyjezdnych bo miejscowi i ci co uczęszczają trasą wiedzą gdzie zwolnić więc poza obrębem urządzenia bezpieczniej nigdzie nie będzie. Dlatego właśnie w cywilizowanym świecie takie skrzynki ustawia się właśnie w newralgicznych miejscach i dodatkowo oznacza że stoją. Tylko w ten sposób spełnią swoją rolę, rolę studzącą a nie łupiącą z zaskoczenia. Takie działania obnażają prawdziwą postawę polityków pozbawionych skrupułów i przyzwoitości pokazując ich prawdziwe zainteresowania.

Posłuchajcie co nas czeka, czy zaczynając od Warszawy Polska znów się zapełni fotoradarami? A może nastąpi cudowna przemiana i równolegle wydadzą podobne środki na edukację i profilaktykę? Rozmarzyłem się oszołomiony snem o politykach przyzwoitych. Przypomnijcie sobie jak PO opierało się odebraniu fotoradarów gminom a tuż przed wyborami szybciutko im je odebrali licząc na głosy kierowców. Nie udało się, wszyscy już znamy prawdziwe oblicze władzy. Co na to niestrudzony wojownik Tomasz Parol z anuluj-mandat.pl ? posłuchajcie.

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót
najnowszy sprzęt pozbawiony wad poprzedników

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót 1

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót 2

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót 3

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót 4

anuluj mandat fotoradary 2017 powrót 4
anuluj mandat fotoradary 2017 powrót ale z identyfikacją auta i twarzy kierującego. MAMY CIĘ!!!

przeczytaj koniecznie inne ciekawostki i niespodzianki przyszykowane na Nowy Rok specjalnie z myślą o kierowcach i ich portfelach Anuluj Mandat punkty karne – nowe zasady 2017

…prawo jazdy też

anuluj mandat