anuluj mandat odebranie prawka

202

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

anuluj mandat odebranie prawka

Wraz z nowym rokiem wchodzi cała masa ciekawostek w prawie. Specjalnie dla kierowców, żeby ci nie nudzili się zbytnio i na laurach nie osiadali. Dlatego warto posłuchać audycji anuluj mandat odebranie prawka Do tej pory, jeśli ktoś uznał, że zamiar odebrania mu prawa jazdy jest niesłuszny, a funkcjonariusz nie przekonał go do końca o konieczności podjęcia tak drastycznego kroku, mógł po prostu nie dać dokumentu… Posunięcie może się wydawać słuszne tym bardziej, że droga wniosku o ukaranie razem z prawem jazdy często bywała kręta jak niektóre asfaltówki na Pomorzu Zachodnim. Np. Prawo jazdy zatrzymywano za pokwitowaniem, a potem Starosta wydawał decyzję o tym zatrzymaniu…

anuluj mandat odebranie prawka

anuluj mandat  odebranie prawka nadal w 2017 ?

Jak to wygląda teraz – co się zmieniło wraz z nowym rokiem i jak teraz zadbać o swój dokument uprawniający do prowadzenia pojazdu, w przypadku kiedy niekoniecznie zgadzamy się z wersja wydarzeń „zakomunikowaną” przez Policjanta. Właśnie o tym tym opowiada Tomasz Parol z portalu anuluj-mandat.pl choć jak to zwykle bywa podczas tej porannej audycji temat poszerza się znacznie i zahacza nawet o zjawisko postrzegania policji jako „władza”.

anuluj mandat odebranie prawka

Z polską Policją i sądownictwem można się poczuć, delikatnie mówiąc, „niepewnie”. Warto więc posłuchać rozmowy Tomka z redaktorem radia Hobby.

 

anuluj mandat odebranie prawka w 2017 cz1

anuluj mandat odebranie prawka w 2017 cz2

anuluj mandat odebranie prawka w 2017 cz3

anuluj mandat odebranie prawka w 2017 cz4

anuluj-mandat.pl to portal zajmujący się poradami prawnymi i pomocą dla kierowców, którzy mają problemy z polska machiną legislacyjną. Tomasz Parol, inicjator akcji i kierownik portalu, co tydzień, w środę, o godzinie 8:00 gości w studiu Radia hobby. Podczas radiowego programu omawia kolejne zagadnienia, których rodzime prawo i policja dostarcza regularnie od dłuższego czasu.

Kierowcy często nie wiedzą jak mają się zachować w momencie złapania ich przez policję. Nie znając swoich praw często przytakując policjantom przyjmują mandaty. Chcemy jeszcze bardziej uświadamiać kierowców o ich prawach. Dzięki Twojemu 1 % będziemy mogli robić to efektywniej i utworzyć Biuro Wsparcia Kierowcy… https://bezpiecznapodroz.org/przekaz-1/

 

50 plus w zabudowanym niekonstytucyjne ale

czytaj też: anuluj mandat fotoradary 2017 powrót !!!

Jednym z prezentów na nowy rok, jaki dostali kierowcy będzie rozpakowanie w 2017 roku 27 fotoradarów w Warszawie. Czekały zawinięte w czarną folię i się doczekały…

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia