Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line

0
162
Test VW Touran TDI DSG R-Line
pakiet R-Line przydaje uroku

Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line, Sharan mniejszy!

Czasy vanów powoli mijają, 20 lat temu była moda na Town & Country wzorem USA ale czy bezpieczny zakup VW Touran TDI DSG R-Line jest bezpieczny. Czy jest mądrym rozwiązaniem skoro moda na vany przemija. Po raz kolejny chcemy przypomnieć że auto kupujemy dla siebie nie dla sąsiada czy kolegów z pracy. Auto ma nas cieszyć przede wszystkim, cieszyć albo być praktyczne ale jeśli połączy obie te funkcje to nie musi być modne. Wydając ponad 100tys na auto a za Tourana tak dać trzeba. ba nawet 150 w naszej opcji powinny to być dobrze wydane pieniądze.

Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line
szybki van Touran

Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line – do pracy

Jeśli prowadzimy działalność gospodarczą i potrzebujemy dużego auta niekoniecznie do wożenia ciężarów to VW Touran sprawdzi się idealnie. Po złożeniu drugiego rzędu siedzeń mamy potężną przestrzeń ładunkową ze świetnym dostępem bo tylna klapa podnosi się do góry i nie ma progu przy załadunku. To właśnie z niemiec w latach siedemdziesiątych w trakcie bumu przedsiębiorczości rozeszła się moda na auto rodzinno-firmowe. W dzień szary pracujemy i używamy go do pracy a w weekend jest tak fajny że dumnie jedziemy do teatru a nawet na wycieczkę zagraniczną bo jest komfortowy.

Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line
duuuży bagażnik do pracy

Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line – dla fanu

Nie stać nas na dwa auta a chcemy szybciej i bardziej sportowo zachowując cechy jak powyżej wybieramy wersję R-Line. Zakup VW Touran TDI DSG R-Line to mądry wybór dla tych co mają żyłkę sportową bo auto ma wiele cech sportowych choć nie wygląda. 190KM mocy i 400Nm dają kopa na poziomie 8s do setki, kiedyś nie wiele aut sportowych tak miało. Skrzynia dwu sprzęgłowa działa w kilku trybach od komfortowego po sportowy, tak samo jest z charakterystyką tłumienia amortyzatorów. Tak więc nasze auto może być ekonomiczne albo szybkie i twarde jak sportowe coupe. 200km/h nie jest dla niego problemem ale wtedy pali 8-9l/100km ale potrafi spalić 5.5l/100km.

Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line
ten pakiet z pazurkiem

A co o nim mówią nasi eksperci posłuchaj bo może to auto dla Ciebie!!!

Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line 1

Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line 2

Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line 3

Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line 4

Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line 5

 

Bezpieczny Zakup VW Touran TDI DSG R-Line
prowadzący: Marek Suwara i Patryk Osowiecki

przeczytaj też o innym Touranie Test VW Touran 150KM TDI6m/150KM TSI DSG7