Anuluj mandat kontrola kontroli

0
3
Anuluj mandat kontrola

Anuluj mandat kontrola kontroli

Alarm smogowy gruchnął jak grom z jasnego nieba, a potem czarne chmury zasnuły wszystko. Opary niejasności dokładnie okrywają przyczyny tegorocznego wzmożenia i nagłośnienia alarmów smogowych. Choć od kilku lat zanieczyszczenia powietrza utrzymują się na podobnym poziomie, to właśnie w tym roku burza medialna osiągnęła rozmiary cyklonu. Wraz z tą nawałnicą przywiało kontrolerów, którzy niczym Święty Mikołaj zaglądają do kominów i zupełnie jak inny, historyczny Mikołaj, skrzętnie zbierają donosy sąsiadów.

 

anuluj mandat kontrola kontroli

Anuluj mandat kontrola kontroli

Tomasz Parol z portalu anuluj-mandat w rozmowie z redaktorem Radia Hobby zastanawiał się nad możliwościami jakie mają służby w walce ze spalaniem np. śmieci. Kontrolujący to w większości przypadków Straż Miejska. Ich cel: namierzyć i zlikwidować palaczy – trucicieli. Cel ważny i konieczny, tylko czy środki do niego prowadzące są legalne? Na pewno potrzebny będzie nakaz. Bez niego ani rusz i trzeba o tym pamiętać. A nakaz zdobywa się wcale nie tak prosto jak mogłoby się nam wszystkim wydawać.

anuluj mandat kontrola kontroli

Kontrole smogowe to był dopiero początek rozmowy z Tomkiem, później nieźle się rozkręciło… Tak samo jak mogą się wkrótce te kontrole rozkręcić i np. w postaci wyrywkowej, na drodze, dosięgnąć rur wydechowych naszych pojazdów.  Posłuchajcie sami:

Anuluj mandat kontrola kontroli cz1

Anuluj mandat kontrola kontroli cz2

Anuluj mandat kontrola kontroli cz3

Nie dajmy się kontrolować!

Przeczytaj też : anuluj mandat odebranie prawka