Anuluj mandat kontrola kontroli

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj mandat kontrola

Anuluj mandat kontrola kontroli

Alarm smogowy gruchnął jak grom z jasnego nieba, a potem czarne chmury zasnuły wszystko. Opary niejasności dokładnie okrywają przyczyny tegorocznego wzmożenia i nagłośnienia alarmów smogowych. Choć od kilku lat zanieczyszczenia powietrza utrzymują się na podobnym poziomie, to właśnie w tym roku burza medialna osiągnęła rozmiary cyklonu. Wraz z tą nawałnicą przywiało kontrolerów, którzy niczym Święty Mikołaj zaglądają do kominów i zupełnie jak inny, historyczny Mikołaj, skrzętnie zbierają donosy sąsiadów.

 

anuluj mandat kontrola kontroli

Anuluj mandat kontrola kontroli

Tomasz Parol z portalu anuluj-mandat w rozmowie z redaktorem Radia Hobby zastanawiał się nad możliwościami jakie mają służby w walce ze spalaniem np. śmieci. Kontrolujący to w większości przypadków Straż Miejska. Ich cel: namierzyć i zlikwidować palaczy – trucicieli. Cel ważny i konieczny, tylko czy środki do niego prowadzące są legalne? Na pewno potrzebny będzie nakaz. Bez niego ani rusz i trzeba o tym pamiętać. A nakaz zdobywa się wcale nie tak prosto jak mogłoby się nam wszystkim wydawać.

anuluj mandat kontrola kontroli

Kontrole smogowe to był dopiero początek rozmowy z Tomkiem, później nieźle się rozkręciło… Tak samo jak mogą się wkrótce te kontrole rozkręcić i np. w postaci wyrywkowej, na drodze, dosięgnąć rur wydechowych naszych pojazdów.  Posłuchajcie sami:

Anuluj mandat kontrola kontroli cz1

Anuluj mandat kontrola kontroli cz2

Anuluj mandat kontrola kontroli cz3

Nie dajmy się kontrolować!

Przeczytaj też : anuluj mandat odebranie prawka 

Brak postów do wyświetlenia