Infiniti Q70 hybrid V6 automat

0
124

Infiniti q70 hybrid V6 – marzenie każdego kierowcy

Jednym z najpiękniejszych samochodów, które jeżdżą po naszych drogach jest niewątpliwie Infiniti q70 hybrid v6. Jest to luksusowa limuzyna, która ma wszystko czego można wymagać od samochodu tej klasy. Historia modelu sięga 2013 roku i od tego czasu ta komfortowa wersja Nissana niezmiennie przyciąga spojrzenia swoją ponadczasową sylwetką i wyjątkowymi rozwiązaniami technicznymi.

Infiniti Q70 hybrid V6
Infiniti Q70 hybrid V6 auto dające radość

Infiniti Q70 hybrid V6 – napęd

Na szczególną uwagę w tym samochodzie walczącym w Europie z rosnącą dominacją aut niemieckich zasługuje silnik V6, najmocniejsza, stosowana w tym modelu jednostka napędowa, dostępna na naszym kontynencie. Dzięki jego wyjątkowej dynamice zastosowany w modelu Infiniti q70 hybrid napęd zapewnia kierowcy naprawdę niezwykłe wrażenia z jazdy, które można śmiało porównać z samochodami sportowymi z wyższej półki.

Jednak silnik i design nadwozia to nie wszystko co zachęca do zakupu tego auta. Jest jeszcze jeden element wyróżniający Infiniti q70 hybrid wnętrze, które wzbudza zachwyt swoim komfortem i użytymi do jego stworzenia materiałami. Znajdziemy tu najwyższej jakości skóry, szlachetne gatunki drewna i metalu, ujęte w formę wzbudzającą natychmiastowy zachwyt i oczywiście zazdrość konkurencji. Dlatego marka Infiniti skutecznie podbija segment E rynku motoryzacyjnego, przekonując do siebie coraz więcej zadowolonych użytkowników.

więcej szczegółów Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID oraz VW Passat GTE dwa światy 

Infiniti Q70 hybrid V6
szyk i elegancja