Fotoradary 2017 ponownie uruchomione w Warszawie

291

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Fotoradary 2017 ponownie uruchomione w Warszawie

Fotoradary 2017 ponownie uruchomione w Warszawie

UWAGA!!! Fotoradary 2017 ponownie uruchomione w Warszawie i to w kilku miejscach, żółte skrzynki do tej pory opatulone czarną folią z powrotem oddychają świeżym powietrzem. Oddychają pełną piersią i wlepiają swoje żarłoczne oczęta w Wasze auta. Miasto porozumiało się ze służbami i wystartowało do wyścigu pobierania opłat za szybszy niż zwykle przejazd. Stolica jako pierwsza wznowiła ten proceder, kierowcy przyzwyczajeni że skrzynki nie działają srodze się zawiodą. Niestety jak zwykle fotoradary są umiejscowione w miejscach nie mających nic wspólnego z poprawą bezpieczeństwa.

Fotoradary 2017 ponownie uruchomione w Warszawie

Fotoradary 2017 ponownie uruchomione w Warszawie – czysty fiskalizm

Fotoradary 2017 stoją tam gdzie w 2016 i wcześniej, nie stoją w miejscach gdzie potrzeba jest poprawić bezpieczeństwo. Jeśli ktokolwiek w stolicy widział fotoradar ustawiony przed żłobkiem albo szkołą plus stosowne oznakowanie proszę o kontakt. Ponoć rozruch ponowny jednej skrzynki kosztował miasto więcej jak 50 tys złotych, te pieniądze to inwestycja nie w zdrowie mieszkańców i ich bezpieczeństwo ale w poprawę wpływów. Zastanawiam się kiedy wzorem państw afrykańskich i Azji Mniejszej będą wprowadzone stosowne procedury nadające sens i logikę systemowi.

Fotoradary 2017 ponownie uruchomione w Warszawie

Fotoradary 2017 ponownie uruchomione w Warszawie – badania! jakie badania?

Chciałbym zobaczyć opracowania na podstawie których podjęto decyzję o postawieniu fotoradarów w danych miejscach. W wyżej wymienionych państwach które chyba osiągnęły wyższy poziom rozwoju cywilizacyjnego robi to się inaczej. Chyba logiczne że fotoradary mają poprawić bezpieczeństwo, należy zrobić stosowne badania bo jego lokalizacja 10m w przód czy w tył może mieć drastyczne znaczenie na realne wyeliminowanie zagrożenia. Na pewno więc ustawianie go na prostej gdzie ani przechodniów ani innych elementów zagrożenia nie ma jest bez sensu chyba że chodzi o kasę.

Anuluj Mandat Fotoradary Reaktywacja posłuchaj koniecznie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia