Infiniti Q70 S Hybrid Nowości designerskie

0
23
Infiniti Q70 S Hybrid

 Infiniti Q70 S Hybrid – Nowości designerskie

Już od pewnego czasu, na naszych drogach zagościła nowa odmiana Infiniti Q70 S Hybrid. I choć ze względu na luksusowy design i niebagatelne wyposażenie pojazd ten nie jest przez Polaków kupowany masowo, to jednak zdążył zainteresować swoim niecodziennym wyglądem szersze grono potencjalnych odbiorców w naszym kraju.

Infiniti Q70 S Hybrid

Infiniti Q70 S Hybrid – Drapieżny design

Nowy Infiniti Q70 to pojazd o specyficznym, drapieżnym wyglądzie zewnętrznym. Zresztą nic w tym dziwnego – twórcy pojazdu postawili przecież na połączenie luksusu i drapieżności. Czyli dwóch trendów, które w dzisiejszych latach są najbardziej poszukiwane wśród nabywców.

Infiniti Q70 S Hybrid – Ludzkie spojrzenie

Nowy Q70 Hybrid ciekawie prezentuje się od frontu. Szczególnie, jeśli skupimy uwagę na jego reflektorach. Tak, nie mylicie się – wyglądają one zupełnie jak… ludzkie oczy. Na dodatek są to oczy, które stają się oknem do bardzo inteligentnej duszy. Wszak Infiniti Q70 to pojazd nie tylko piękny, ale też niesamowicie nowoczesny.

Infiniti Q70 S Hybrid – Bryła pojazdu

Wcześniejsze wersje Infiniti Q70 Hybrid przypominały nieco zbyt wysokie i krótkie konstrukcje. W nowej odmianie, bryła nie tylko została obniżona, ale przede wszystkim znacznie wydłużona. Dlatego samochód ten wygląda o wiele zgrabniej.

dokładny opis całego samochodu wraz z pełnym testem Bezpieczny Zakup Infiniti Q70 HYBRID oraz VW Passat GTE dwa światy